Bitcoin, Ontology, Dogecoin Fiyat Analizi: 12 Eylül

coin yorum

Bitcoin, baskı anında 10.400 $ direnç seviyesinin altında işlem görüyordu. Seviyeyi destek olarak geri almayı başarırsa, pazarın geri kalanını da beraberinde sürükleyerek kuzeye 11.200 dolara yükselebilir. Dahası, Ontology’nin talebi WING tokenleri kazanmanın ardından artarken, Dogecoin düşüş belirtileri gösterdi ve değerde başka bir düşüşe doğru ilerliyor gibi görünüyordu.

Bitcoin [BTC]

Bitcoin, Ontology, Dogecoin Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de BTC / USD

Bitcoin, baskı anında 10.341 $ ‘dan işlem görüyordu ve 10.400 $’ lık direnç seviyesinin hemen altında. Hacim Profili Görünür Aralığı, BTC’nin 10.400 $ seviyesini geri kazanması durumunda, son zamanlarda bu bölgede çok fazla ticaret faaliyeti olmadığı için hızla 11.200 $ ‘a yükselebileceğini gösterdi.

Bitcoin için Kontrol Noktası, VPVR tarafından vurgulanan 11.745 dolardı. Geçen ay, BTC bu seviyeyi geçen sefer 12.000 doları aşmak için sıçrama tahtası olarak kullandığından, 11.800 dolar önemli bir seviye oldu.

10.200 dolar da önemli bir destek seviyesi olarak hizmet edebilirken, 10.000 dolar BTC tarafından şu ana kadar güçlü bir şekilde savunuldu.

Art arda işlem seansları BTC için 10.400 $ ‘ın üzerine çıkarsa, alıcıların direnç seviyesinin üzerinde bir kapanıştan sonra devreye girmesine neden olabilir.

Ontoloji [ONT]

Bitcoin, Ontology, Dogecoin Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de ONT / USD

Ontoloji, direnç bölgelerini geçerken güçlü kazanımlar elde ediyordu. Yazım sırasında, 0,85 dolarlık bölge civarında bir dirençle karşılaştı ve 0,84 dolardan işlem görüyordu.

Ayrıca DMI, güçlü bir yükselişin devam ettiğini gösterdi. ADX (sarı) 20’nin oldukça üzerindeyken + DMI (mavi) da -DMI’nin (pembe) üzerindeydi.

Ontology’nin geliştiricileri, Ontology’yi her zaman yüksek verimli bir blok zinciri olarak lanse etmişlerdir. Geçen hafta, Ontology’ye dayalı bir DeFi platformu olan Wing, whitepaper’ını yayınladı. Aynı şekilde, 67.99 milyon dolar değerinde jetonlar, WING jetonları kazanmak için, Wing Flashpool’a, basın zamanında yatırılmıştı.

Dogecoin [DOGE]

Bitcoin, Ontology, Dogecoin Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

DOGE, fiyatı daha düşük seviyelere çıktığı için gizli bir düşüş sapması gösterirken, RSI (momentum göstergesi) grafiklerde daha yüksek zirveler kaydetti. Bu, RSI nötr bir 50 değeri göstererek beyaz trend çizgisiyle de vurgulandı.

DOGE, destek seviyesini 0,0032 $ ‘a düşürdü ve yazı yazılırken 0,0027 $’ dan işlem görüyordu.

Bu tür düşüş eğilimi, DOGE’nin 0,0026 dolar seviyesinde destek bulmak için grafiklerde daha da düşmesine neden olabilir.

 

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.