Pazar, Kasım 29, 2020

Bitcoin Önce 20.000 $, ardından 28.000 $

Bitcoin fiyatı hakkında iddialı bir açıklama, Wall Street emektarı ve televizyon sunucusu Max Keizer’den geldi. 20.000 $ seviyesi yakalandıktan sonra, BTC fiyatındaki gerçek artışın başlayacağını öne sürdü.

17 Kasım’da Twitter üzerinden paylaşılan Keiser, yorumunda Bitcoin fiyatında “20.000 $ seviyesinin yaklaştığını” söyledi ve ana akım medya platformlarının bu gerçekleştikten sonra kripto para birimi sektörüne odaklanacağını savundu.

Bitcoin Fiyat Endeksi: 1 Bitcoin Kaç TL? (BTC TL)

Max Keizer, ana akım medyanın tıpkı 2017’de olduğu gibi Bitcoin’e odaklanması halinde BTC fiyatının yeni rekorlar kıracağını iddia ediyor.

28.000 $ ‘a varan yol

Eski Wall Street tüccarı, değerlendirmesinde, 2020’nin şu anki en yüksek seviyesi olan 17.000 $ ‘ın üzerine çıktıktan sonra bir sonraki hedefin 20.000 $ olduğunu söyledi.

20.000 $ gelen

– Yeni bir medya kapsamı dalgası

– 28.000 $ ‘a pop

– Bir duraklama, muhtemelen

– Sonra daha yükseğe Bitcoin

– Max Keiser (@maxkeiser) 17 Kasım 2020

Bitcoin tarihindeki en yüksek değer olan 20.000 $ ‘lık av, ana akım medya platformlarının dikkatini çekeceği için kripto para birimi endüstrisi bir kez daha manşetlere çıkacak.

Keiser, ana akım manşetlere çıktıkça yatırımcı sayısının hızla artacağını ve “Bitcoin’in fiyatının 28.000 $ ‘a yükseleceğini” öne sürdü.

Tahmin doğruysa ve 1 BTC 28.000 $ ‘dan işlem yapmaya başlarsa, Keizer bir durma döneminin gelebileceğini savundu ve düzeltmeden sonra “daha yüksek seviyelerin” yakalanacağını müjdeledi.

“DeFi projeleri sahtekarlıktır”

Yıllardır Wall Street’te çalışan ve piyasanın deneyimli isimlerinden biri olan Max Keizer, Bitcoin hakkında arka arkaya olumlu açıklamalarda bulundu ve merkezi olmayan finans (DeFi) protokolleri için “dolandırıcılıkla” suçladı. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı seçilen Joe Biden’in Bitcoin fiyatı için çok iyi bir gelişme olduğunu da söyledi.

Keiser daha önce yaptığı bir yorumda, vatandaşların devlet tarafından verilen para birimleriyle nihayetinde kaybedeceklerini savunmuştu. Poker oyunundan bir örnek veren finans uzmanı, en yüksek ve en düşük elleri kazandığı pazar ortamına dikkat çekti.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 17,723.46dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Görkem Ilık
  Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺44.22
  THYAO.IS₺11.93
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.68
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.09