Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Neden Yükseldi? Yükseliş Devam Edecek Mi?

  Bitcoin Neden Yükseldi? Yükseliş Devam Edecek Mi?

  -

  FTX borsasının çökmesinin haberinin ardından Bitcoin, altcoinler ve hisse senetleri düşüş yaşadı. Fakat son 24 saatte Bitcoin ve altcoinler yükseliş hareketi gerçekleştirdi. Peki bunun sebebi ne?

  Bitcoin fiyatının yükselmesinin nedeni

  Digital Currency Group ve Genesis Trading’in hala likidite sorunlarıyla uğraşmasına rağmen. BTC’de devam eden ralli ve kripto para birimlerini incelediğimizde, piyasada oluşan baskı yavaş yavaş azaldığını ve kripto para ekosistemi bu baskıyı yükseliş hareketi ile kırmaya çalıştığı görülüyor.

  Bitcoin son 24 saat içerisinde 16.500$ seviyesinin üzerine çıktı. Kripto paralar bitcoin ile birlikte ortalama %7 yükseliş yaşadı. Bitcoin yükseliş hareketine devam etmek istemesi halinde 17 bin doların üzerinde mum kapanışı gerçekleştirmesi gerekiyor. Bitcoin 17 bin dolar seviyesinin üzerinde mum kapanışı ile birlikte altcoinlerde ciddi yükseliş hareketleri gerçekleştirebilir.

  Bitcoin (BTC)
  Bitcoin (BTC) | Photo by Traxer

  Bitcoin Yükseliş Trendi Devam Ediyor Mu?

  Bitcoin için 16.800$ bölgesi 2-3 defa denenmesine rağmen üzerine atamadı . 17.000 dolar seviyesi, ilk önemli direnç bölgemiz olarak karşımıza çıkıyor. 17.000 $ direnç seviyesinin üzerinde başarılı bir günlük kapanış, altcoinler içinde kısa vadeli yükseliş trendini yakalayabilir. Bitcoin Fiyatı, 17.500$ dolar seviyesinde bulunan direnç bölgesinin üzerinde mum kapatması halinde 18K dolar bölgesine kadar yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Bu noktada bitcoin ve altcoin yatırımcıları dikkatle haberleri takip etmeleri gerekiyor. FTX borsasından ve global piyasalarından gelen olumsuz haberleri hızlı bir şekilde takip etmek için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler