Bitcoin Madencileri Nisan Ayında 1.7 Milyar Dolar Gelir Elde Etti!

madencilik
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni verilere göre, Bitcoin madencileri Nisan ayı boyunca 1,7 milyar dolar gelir elde etti. Bu gelirin yüzde 14.5’i işlem ücretlerine harcandı.

Nisan verileri, Mart ayındaki 1,75 milyar dolara kıyasla hafif bir düşüş gösteriyor. Bu ayın başlarında Bitcoin’in 60.000 doların üzerinde işlem görmesi madencileri mutlu etmiş gözüküyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 51,253.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Bitcoin madencileri Nisan 2021 boyunca toplam 1.7 milyar dolar gelir elde etti.

Bitcoin Madencilerinin Aylık Gelirleri

Mevcut verilere göre, Nisan ayı gelirinin yüzde 14.51’i işlem ücretlerinden – yaklaşık 247 milyon dolar- sağlandı. Bu rakam, 2018 başından bu yana en yüksek işlem ücreti-gelir oranını temsil ediyor.

Bitcoin İşlem Ücretinin Toplam Madenci Gelirine Yüzdesi

 

Bitcoin madenciliği için verimli geçen bir ayın sonunda, madencilik güçleniyor. Madencilik, Çin’in madencilik alanındaki uzun süredir devam eden hakimiyeti, Kuzey Amerika’da artan yatırım ve Çin dışındaki yüksek donanım talebiyle desteklenen bir süreç olarak karşımıza çıkıyor.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!