Pazartesi, Nisan 19, 2021

Bitcoin karşıtı finans devi fikrini değiştirdiğini açıkladı!

Finans sektörünün önde gelen isimlerinden George Ball, dijital varlıklara karşı eski tutumunun aksine yatırımcıların portföylerinin “küçük bir bölümünü” kripto para birimlerine ayırmasının akıllıca olacağını düşünüyor.

Yakın zamanda yaptığı röportajda, Bitcoin (BTC) gibi kripto para birimlerinin enflasyona karşı korunmak isteyen yatırımcılar için “çekici bir seçenek” olduğunu söyledi. Ball, ABD’li milletvekilleri yeni 1.9 trilyon dolarlık teşvik paketini tartışırken yorum yaptı.

Sanders Morris Harris yöneticisi, “Bunu daha önce hiç söylemedim ve her zaman blok zincirine, kripto para birimine ve Bitcoin’e karşıyım. Ancak mevcut duruma bakarsak, devlet piyasalara sonsuza kadar teşvik sağlayamaz. Likidite akışı sona erecek “dedi.

şu şekilde devam etti:

“Kripto para birimleri, tüm portföylerin küçük bir kısmı için çekici olabilir.”

Yönetici, enflasyonun uzun vadede doların değer kaybetmesine neden olması durumunda kripto para birimlerinin son derece cazip hale geleceğini öne sürdü.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyledolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.
  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺24.60
  THYAO.IS₺11.65
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.18
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺15.21