bitcoin btc halving madenci

Bitcoin haftanın ve ayın son gününe geldi! Yön nereye doğru olacak, 3 analist anlatıyor

Bitcoin hem haftanın hem de ayın son gününe girdi. Bugün Bitcoin için kritik bir gün olacak.

Piyasa değeri ile en büyük kripto para birimi, günü 9700 dolardan açtı! Bu seviyeler, Bitcoin’in yükseliş eğilimini sürdürmesi için olumlu.

Analistler Bitcoin’in fiyatı için ne diyor?

Basına konuşan Fairfield Strategies küresel pazarlar analisti Katie Stockton, “10.555 doların üzerinde bir kırılma, büyük bir artış için bir katalizör olacak ve destek şu anda 200 günlük hareketli ortalama tarafından 8377 dolar olarak tanımlanıyor.” diyor. Stockton’a göre, Bitcoin’in satın alma ivmesi yakında hiçbir zaman yavaşlamayacak. Analist, “Orta vadeli trend izleme göstergelerinin daha yüksek olduğuna işaret ediyoruz.” Dedi. ifadeleri kullanır.

Öte yandan, kripto varlık yöneticisi Koine’nin kurumsal satış müdürü Rupert Douglas’a göre, spot borsalarda Bitcoin satın almak isteyen daha fazla insan var ve bu fiyat artışına yardımcı oluyor. “Bence büyük ralli başlamak üzere. Bitcoin’in tekrar 9000 doların altında işlem göreceğini sanmıyorum.” şeklinde konuştu.

Son olarak, Bitcoin tüccarı ve Blackroots eğitim platformunun kurucusu Josh Rager, “Şu anda Bitcoin’de gördüğümüz olası bir geri çekilme ile iki aylık bir tırmanış. Ortalamaya geri dönmek ve fiyatı 7000 $ – 8000 $ arasında tutmak mümkündür. Gerçekten de bu, iki aylık tırmanıştan sonra sağlıklı olurdu.” Yorumunu yaptı.

Yasal Uyarı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve bilgiye sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı bireyin sorumluluğundadır. CoinOtag ve bu içeriğin yazarı kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, 1999 yılında Ankara'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesin'de öğrenci olan Enes, yatırımlarının yanı sıra sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.