Pazartesi, Nisan 19, 2021

Bitcoin fiyatının 10 farklı göstergesi “satın al” diyor

Zincir üzerindeki Bitcoin (BTC) verilerinin birçok göstergesi “satın al” ifadesini içeriyordu. Bazıları pazardaki güveni “güçlü al” ifadesiyle gösteriyor.

Zincir izleme kaynağı CryptoQuant tarafından paylaşılan on farklı fiyat göstergesi, yatırımcılara pazara girmelerini paylaşılan İstatistiklerle tavsiye ediyor. Bitcoin fiyatının göstergelerinin çoğu “sağlıklı” ifadesini içeriyor.

Bitcoin verilerinin sekizi “satın al” olarak ilan edilirken, iki BTC göstergesi “güçlü satın al” dedi. Ağ göstergelerinden yalnızca birinin “nötr” ifadesi vardır.

Bitcoin göstergeleri sağlıklı

Uzun vadeli Bitcoin zincir içi göstergeler. Kaynak: CryptoQuant

CryptoQuant Twitter’daki gönderisinde “Uzun vadeli Bitcoin zincir içi göstergeleri sağlıklı görünüyor” dedi.

Açıklamaya göre, en güçlü iki satın alma sinyali, tüm borsalardaki stablecoin arz oranı (SSR) ve stablecoin rezervlerinden geliyor.

Bitcoin stablecoin arz oranı tablosu. Kaynak: CryptoQuant

Göstergeler, Bitcoin’in bu ay genel olarak olumlu göründüğüne işaret ediyor. Ağ temelleri açısından, hash oranı ve zorluk madencilerin uzun vadeli iyimserliğini kanıtlıyor.

İstatistikçi Willy Woo’nun açıklaması rapora dahil edildi. Woo, “Bitcoin dibe düşmeyecek” diyerek, BTC fiyat hareketinin artık yukarı değil aşağı olması gerektiğini belirtti.

Stok akışı modelinin geliştiricisi PlanB, BTC / USD paritesinde 10.000’den 100.000’e hareketin başlaması gerektiği ifadelerini kullandı.

[rb_related title=”Beğenebileceğiniz İçerikler” total=”2″]

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Görkem Ilık
  Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺24.60
  THYAO.IS₺11.65
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.18
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺15.21