Cumartesi, Ocak 23, 2021

Bitcoin fiyatından yeni rekor !

Bitcoin fiyatı saatlerce rekor kırmaya devam ediyor. Kripto piyasasının en değerli coini olan Bitcoin, Dün 20 bin doları geride bıraktıktan sonra bugünün ilk saatlerinde 21 bin doları geçti. Fiyat 00.45 TSI’de 21.167 doları gördü ve 00.50’de yazı sırasında 21.079 dolardan alıcı buldu.

Bitcoin yeni rekorlar kırarken, Finans dünyasındaki önemli isimlerden ilginç açıklamalar geliyor. Yakın zamanda Bloomberg TV’ye bağlanan büyük yatırım şirketi Guggenheim Partners’ın baş yatırım sorumlusu Scott Minerd, Bitcoin’in fiyatı hedefinin 400.000 dolar olması gerektiğini gösterdiğini söyledi.

Minerd’in açıklamaları büyük yankı uyandırdı. Ünlü yatırımcı, bu değere altın gibi varlıkların kıtlık açısından göreli değeri ve Bitcoin’in gayri safi yurtiçi hasıla yüzdesi üzerinden ulaştıklarını belirtti. Minerd,

“Bitcoin’in altına benzer birçok özelliğe sahip olduğunu biliyorsunuz. Operasyon açısından alışılmadık bir değere sahiptir. “Şeklinde konuştu.

Bizleri İnstagram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 32,535.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39