Bitcoin golden cross Fiyatında Keskin Düşüş

Bitcoin Fiyatında Yeni Bir Düşme Görülebilir!

Bitcoin (BTC) yan ticaret yapmaya devam ettiği sürece, yakın vadede büyük düşüş riskiyle karşı karşıya kalabilir.

Reklam
binance

Önde gelen kripto varlığının son fiyat hareketleri, alıcıların şu anda temelde zayıf olduklarını ortaya koydu. BTC fiyatı 9.000 $ ‘ın ortasında desteklenmeye devam etse de, bu desteğin ne kadar devam edeceği belirsizliğini koruyor.

Reklam

Bu teknik, son zamanlarda yaşanan reddetme ve yükselen üçgenin alt sınırındaki kırılma noktası olarak en büyük zayıflık nedeni olarak gösterilmektedir. Bu faktörler nedeniyle, bazı analistler önde gelen kripto varlığının yakında tekrar 8.500 $ seviyesine çekilebileceğini tahmin ediyor.

Popüler bir kripto tüccarı, 9,600 ila 9,800 dolar arasındaki ağır direnci yakında aşılmadığı sürece Bitcoin’in daha fazla yükselebileceğine inanmadığını belirtti.

“George1Trader” kullanıcı adıyla bilinen tüccar, mavi bölgenin altında olduğumuz sürece 8.000 dolar seviyesini görmek için paylaştığı grafikte olası bir açıklama yaptı.

Bitcoin (BTC) kapanışa doğru 9.400 dolarlık seviyenin üzerinde işlem görüyor.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, 1999 yılında Ankara'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesin'de öğrenci olan Enes, yatırımlarının yanı sıra sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.