Pazar, Şubat 28, 2021

“Bitcoin fiyatı çok yakında bir patlama yaşayabilir”

Hedge fonu Vailshire Capital Management, Bitcoin’in (BTC) patlamasının yakın olduğunu ve büyük olasılıkla yukarı yönde olacağını söyledi.

Şirketin kurucusu ve CEO’su Jeff Ross, 19 Ocak tarihli yazısında Bitcoin’in performansının son derece olumlu göründüğünü öne sürdü.

Vailshire Capital uzun vadeli yatırımını koruyor

Ross, zincir içi verileri ve makro perspektifleri kullanarak, bu hafta Bitcoin fiyatındaki konsolidasyonun sona erdiğine dikkat çekti.

Ross, “Bitcoin teknik göstergelerinde güncelleme … Kırılma yakın. Yön henüz net değil. Makro perspektif: Son derece olumlu. Zincir içi analiz: Son derece olumlu,” diye belirtti Ross;

“Büyük olasılıkla yükselecek. Kısa vadeli düşükler satın alınacak. Vailshire Partners LP uzun pozisyonunu koruyor.”

Varlık yönetimi devi Grayscale ise Salı günü yaklaşık 700 milyon dolar değerinde BTC satın alarak bugüne kadarki en büyük bir günlük satın alma işlemini gerçekleştirdi.

Bitcoin ağının zorluk ve hash oranı da şu anda rekor seviyede ve fiyatın bu göstergeleri takip edeceği beklentisi artıyor. En büyük altcoin Ether (ETH) de Salı günü bir rekor kırarak 1.428 dolara ulaştı.

PlanB: “Tüm gözler aylık kapanışta”

Stok akış fiyat modelinin yaratıcısı PlanB, BTC / USD çiftinin yakında “geri dönüşü olmayan bir noktaya” yükselme olasılığını izliyor.

PlanB, Ocak ayı 48 bin dolar civarında kapatılırsa bu noktaya gelinebileceğini söyledi.

Bitcoin, bu ay 48.000 $ ‘dan kapanırsa, hisse senedi akışı modeline uygunluğunu da güçlendirebilir.

Bir Twitter gönderisinde bir grafik paylaşan PlanB, “Aylık mumu 48.000 $ ‘dan kapatmak, aylık puanlar arasında iyi bir boşluk yaratacaktır. Bu boşluklar genellikle geri dönüşü olmayan noktaları gösterir (kırmızı oklar).”

Öte yandan Markets analisti filbfilb, Salı günü paylaştığı paylaşımda Önümüzdeki birkaç günün Bitcoin’in düşüş baskısından kurtulmasının kritik olduğunu söyledi.

Filbfilb, bunun Predator ticaret aracından gelen sürekli uyarı sinyallerinden kaynaklandığını açıkladı.

“Predator, Bitcoin patlamasında ikinci kez sarı mum yaratıyor” analist şöyle devam etti:

“Bir sonraki yeşil olduğu için son sarı mum göz ardı edilebilir. Önümüzdeki üç gün içinde çözülmesi gerekiyor, aksi takdirde daha uzun bir konsolidasyon veya düşüş görebiliriz.”

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 45,433.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.20
  THYAO.IS₺13.49
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.58
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺16.98