Çarşamba, Kasım 25, 2020

“Bitcoin fiyatı 2035 yılına kadar 1 milyon dolar görecek”

Nugget’s News CEO’su Alex Saunders, Bitcoin’in (BTC) fiyatının beş yılda 100.000 dolar ve 2035’e kadar 1 milyon dolar görebileceğini söyledi.

Markets analisti Michaël van de Poppe ile 18 Kasım’da yaptığı röportajda Saunders, mevcut koşulları yeni rekor seviyeler için “mükemmel bir zemin” olarak nitelendirdi.

Saunders: “Bitcoin 2035’te 1 milyon dolar olacak”

Saunders, “Ya önümüzdeki birkaç hafta bu şekilde yükselecek ve hızlı bir şekilde 20.000 $ ‘a ulaşacak ya da önümüzdeki yıl için olumlu olacak, bir süre durgun olacak” dedi.

Saunders, BTC / USD çifti 18.400 dolardan düştüğünde ve 17.700 dolar odaklı dar bir koridorda yelken açmaya başladığında duyuruyu yaptı. Hızla bitcoin kazanan bu hafta tek başına yüzde 15 getiri sağladı.

Bitcoin fiyatı için hala altı veya yedi basamaklı sayılara ulaşmanın zamanının geldiğini söyleyen Saunders, yine de para ve yaygınlığın birleşiminin bu seviyelere ulaşmayı imkansız hale getirdiğini savundu.

“Bence önümüzdeki beş yıl içinde Bitcoin’in 100.000 $ göreceğini düşünüyorum, o zaman soru şu olacak: Bitcoin’i gerçekten ortadan kaldırmaya çalışacaklar mı yoksa onu nasıl düzenleyip alıp satacaklar?” CEO Van de Poppe’ye söyledi. .

“Bitcoin’in görevine devam etmesine ve dünyanın dört bir yanından para çekmesine ve küresel bir rezerv para birimi olmasına izin verilirse, önümüzdeki 15 yıl içinde 1 milyon dolar göreceğimizi düşünüyorum.”

CEO’nun fiyat tahminleri, diğer bazı tahminlere kıyasla oldukça mütevazı görünüyor. Hisse senedi akışı Bitcoin fiyat modeli, kripto para biriminin gelecek yılın sonunda en az 100.000 $ ‘a yükseleceğini öngörüyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 18,734.74dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Kripto Para Hesaplayıcı

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺47.70
  THYAO.IS₺11.83
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.06
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.30