arama

Ünlü Analist: Bitcoin Fiyatı 2020 Yılında 10.000 Doların Üzerinde Olacak!

Ünlü Analist: Bitcoin Fiyatı 2020 Yılında 10.000 Doların Üzerinde Olacak!

Bitcoin Fiyatı 2020
Bitcoin Fiyatı 2020

Bitcoin, yılın başından beri pazarda büyük performans sergiliyor. Ancak son birkaç gün içinde lider kripto paranın giriştiği ralli, BTC’nin 7 bin dolardan 8.900 Dolar’a taşınmasıyla daha etkileyici bir hal aldı. Josh Rager’a göre Bitcoin Fiyatı 2020 Yılında 10.000 Doların Üzerinde Olacak! Peki ya bitcoin dominance ?

Bu eğilim popüler kripto para birimi analisti Josh Rager’ın önümüzdeki günlerde Bitcoin’den ne bekleyeceğini tahmin etmesini sağladı. Dijital para biriminin fiyatı 10.100 Dolar’ın üzerinde kaldığında, o zaman tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmanın mümkün olduğunu söyledi.

Josh Rager: Bitcoin Fiyatı 2020 Yılında 10.000 Dolar’ın Üzerinde Olmalı

Kısa vadeli fiyat tahmincisi Josh Rager, yukarı yönlü hareketine devam ederken Bitcoin fiyat eğilimi hakkında görüşlerini paylaştı. Bitcoin Fiyatı 2020 yılında 10.000 doların üzerinde olmalı!

Son tweet’te Rager, Kontrol Noktası’nın (POC) Bitcoin’in piyasadaki mevcut durumu açısından önemini vurguladı. Daha sonra 2018 ve 2019 POC’lerini karşılaştırdı. Sonuç olarak, Bitcoin’in 10,100 Dolar’lık fiyatı geçtikten sonra ATH’yi (tüm zamanların en yüksek seviyesini) test edeceğini söyledi. Rager, ATH’nin görülebilmesi için BTC’nin mutlaka 10.100 Dolar seviyesinin üstünde kalması gerektiğini ekledi.

Bitcoin’den Hızlı Bir Hamle

Birçok kripto para birimi uzmanı BTC için uygun bir fiyat eğilimi öngörmüştü. Ancak kimse bunun bu kadar hızlı olmaya başlayabileceğini bilmiyordu. Geçen yılın Aralık ayının başlarında, Bitcoin’in fiyat hareket trendinin iyi bir performans sergilendiği zamanlarda, birçok analist ve yatırımcı umutlarını kaybetmeye daha yakındı.

Bazıları, güvenilir bir fiyat artışı trendi beklenmeden önce BTC’nin 6.500 Dolar seviyesine düşme olasılığını öngördü.

Bitcoin Ödül Yarılanması (Halving) Bekleniyor

BTC’nin uzun süren fiyat artışı isteksizliği sırasında Bitcoin meraklıları arasında bir başka sorun ortaya çıktı. Bu, Bitcoin yarılanmasının (halving) fiyatlandırılıp fiyatlandırılmadığıyla ilgiliydi.

Dünyadaki kripto yatırımcıları Bitcoin yarılanmasını bekliyor. Çünkü genellikle etkinliğin sadece BTC’ye değil, piyasadaki tüm kripto para birimlerine de faydalı olacağına inanılıyor.

BTC şu anda 8,500 doların üzerinde fiyatlandırılıyor. Son 24 saatte %3’lük fiyat artışı ile işlem görüyor. Hala yükseliş trendinin daha da artacağına dair göstergeler var.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Enes Başoğlu
Enes Başoğlu Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.
Share via
Copy link
Powered by Social Snap