Çarşamba, Kasım 25, 2020

Bitcoin Fiyatı 16.770 Dolar Oldu! Yükseliş Devam Edecek mi?

Bitcoin, 16.770 $ ‘a kadar yükseldi. Yeni bir yılın en yüksek seviyesi ve yeni bir çok yılın en yüksek seviyesi.

Birçok analist, bu son ayağı, BTC’nin John McAfee’nin aşağıdaki ifadeyi ünlü bir şekilde tweetlediği seviye olan 16.600 $ ‘ın üzerine çıkması kadar dikkate değer gördü:

“Bitcoin şimdi 16.600.00 $ ‘da. Eski okulda bunun bir balon olduğuna inananlarınız, Blockchain’in yeni matematiğini anlamadınız veya denemek için yeterince umursamadınız. Bu yeni paradigmada kabarcıklar matematiksel olarak imkansızdır. Düzeltmeler ve diğerleri de öyle.”

Bitcoin 16.700 Dolar’a yükselmeye devam ediyor. Analistler, Kripto para biriminin önümüzdeki günlerde daha da yükseleceğini düşünüyor. Gemini CEO’su ve önde gelen bir kripto para birimi yatırımcısı olan Tyler Winklevoss, geçtiğimiz günlerde şunları söyledi:

“2020 bitmeden önce Bitcoin için tüm zamanların en yüksek fiyatını göreceğimizi düşünüyorum. Fiyat bir aydan kısa bir süre içinde 10.000’den neredeyse 14.000’e yükselmiş olsa da, henüz gerçekten bir patlama yapmadı. 3-5 bin dalgalanma görmeye başladığımızda boğalar kaçacak.”

Temeller aynı zamanda artmaya devam ediyor.

Analist Willy Woo, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen fiyat Bitcoin ölçümünün yükseldiğini belirterek, devam eden rallinin “organik” olduğunu öne sürdü:

“Gerçekleşen Fiyat, piyasanın BTC’leri için ödediği ortalama fiyatı tahmin ediyor. Şimdi bu döngü için en dik eğiminde, yani #Bitcoin’e sermaye akışı, son boğa piyasasından bu yana en yüksek oranda. (Geçen yılın 4k – 14.000 $ hareketinden daha yüksek; mevcut hareket daha organik.). Bu yorum uğruna “organik” i tanımlayacağım.”

Günlük mum önceki yerel yüksek seviyelerin üzerinde kapanırsa Bitcoin yükselmeye devam edebilir.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Celal Mutlu
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Coin Otağ ekibinde yazarlık ile birlikte sosyal medya uzmanı olarak da rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Kripto Para Hesaplayıcı

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺46.06
  THYAO.IS₺12.03
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.07
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.36