11 Popüler Analistten 11 “Nokta Atışı” Bitcoin Fiyat Yorumları

Bitcoin-Severely-1000x600
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Bitcoin

Bitcoin fiyat yorumları – Bitcoin fiyatı geçtiğimiz günlerde 7.000 dolar seviyesinin altına düştü. Son zamanlarda ise BTC Fiyatı 8.000 dolara doğru tırmandı ancak daha sonra trend tersine döndü. Şu an, Lider kripto para birimi 7.540 dolar seviyesinde işlem görüyor. BTC’nin kısa vadeli umutlarına gelince, analistler 7.800 dolara yükseldikten sonra bir süre boyunca düz ticaret yapabileceği konusunda uzlaşma eğiliminde. Bununla birlikte, çoğu Bitcoin’in uzun vadeli beklentileri hakkında yükselişe geçiyor. Birlikte ünlü analistlerin yeni Bitcoin fiyat tahminlerini inceleyelim… İşte 11 usta analistten 11 “nokta atışı” Bitcoin fiyat tahmini.

Bitcoin fiyat yorumları 1/11 – PlanB, Bitcoin’de 100 bin dolar için tarih verdi

Yaygın olarak takip edilen başarılı kripto analisti PlanB, Bitcoin’in geçmiş fiyat hareketlerinin öncü kripto para biriminin 2020 Mayıs’taki bir sonraki halving’den hemen sonra yeni bir boğa piyasasına başlayacağına işaret ettiğini belirtti. Her dört yılda bir halving gerçekleşiyor ve piyasadaki BTC arz miktarı yarıya indiriliyor. Popüler analiste göre, Bitcoin fiyatı önceki iki halving’in ardından hızlı bir artış sergiledi. PlanB, modeline göre 100.000 bin doların 2023 yılına kadar görüleceğini belirtti. Ancak analist, tahmininin çok eleştirildiğini de söyledi.

Bitcoin Fiyat Tahminleri 2/11 – Jason A. Williams: Bitcoin’de halving çoktan fiyatlandırıldı

Kurumsal dijital varlık yöneticisi Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Jason A. Williams, Forbes’e Bitcoin’de halving’in zaten fiyatlandırıldığına inandığını söyledi. Bu nedenle uzman, halving odaklı bir fiyat yükselişi beklemenin mantıklı olmadığını vurguluyor.

Bitcoin fiyat yorumları

Bitcoin fiyat yorumları 3/11 – Wendy O: Bitcoin işte şimdi roketledi! Patlamaya hazırlanın

Bazı analistere göre, boğalar baskıya devam ederse Bitcoin fiyatı yakında 7.800 dolara çıkabilir, ancak bu hamle kısa ömürlü olabilir Popüler kripto analisti Wendy O, geçtiğimiz günlerde, Bitcoin fiyatının 7.400 dolar seviyesinin üzerine çıkması halinde “roket” olacağını öne sürdü. BTC’nin yazım sırasında 7.500 doların üzerinde işlem yaptığı göz önünde bulundurulduğunda analiste göre kripto paranın ciddi yükselişi yakın.

Bitcoin Tahminleri 4/11 – MacnBTC: Bitcoin kısa vadede yatay seyredecek

Popüler kripto para analisti MacnBTC, 7 bin 800 dolara ulaştığında BTC’yi short’lamak istediğini söyledi. Bundan sonra analist, BTC’nin kısa vadeli bir beklenti içinde düz bir fiyat hareketi sergileyeceğini yazıyor.

Bitcoin Tahmini 5/11 – Scott Melker: Bitcoin yatay seyrediyor ancak her iki yönde de kırılabilir

Başarılı analist ve trader Scott Melker, dört saatlik bir tabloyu analiz ederken, Bitcoin fiyatının şu ana kadar yatay bir şekilde işlem gördüğünü ve kısa bir süre sonra her iki yönde de kırılmasını beklediğini belirtti.

Bitcoin Tahminleri 6/11 – TraderSZ: Bitcoin boğalarının sessizliği devam edebilir

Başka bir popüler analist olan TraderSZ ise şu ana kadarki yüksek fiyat hareketleri hakkında biraz karamsar görünüyor ve boğaların sessizliğinin devam edeceğini düşünüyor.

Bitcoin Tahmini 7/11 – CryptoWelson: Çılgın Bitcoin fiyatları gelecek!

Ünlüa analist CryptoWelson uzun vadeli Bitcoin fiyat modeli konusunda iyimser kalıyor. Topluma serbest dolaşımda olması mümkün olan sınırlı miktarda Bitcoin’i hatırlatıyor ve BTC’nin enflasyonunu diğer varlıkların yuttuğunu söylüyor. Analist “Deli BTC fiyatlarının” geleceği konusunda ısrar ediyor.

Bitcoin fiyat yorumları 8/11 Eric Stone: Bitcoin yeni bir “dramatik değişikliğin” eşiğinde

Şu an itibariyle, Bitcoin ateşini yakabilecek bir katalizör yok, ancak yakın gelecekte çarpıcı değişiklikler olabilir. Flipside veri analisti Eric Stone’a göre, limbo’da kalan Bitcoin kısa vadede bazı “dramatik değişikliklerin” işareti olabilir. Ekim 2018’e göre yüzde 50’lik bir düşüşü temsil eden Flipside verilerine göre, dolaşımdaki 18 milyon BTC’nin yalnızca yüzde 14’ü geçen ay el değiştiriyordu. Stone, The Wall Street Journal’a bu tür bir göstergenin “dramatik değişikliklerin” yakın olduğunu gösterdiğini söyledi:

ŞU ANDA BİRÇOK İNSAN OTURUYOR. ANCAK BOŞTA OTURAN O KADAR BİTCOİN YENİ BİR DRAMATİK DEĞİŞİKLİĞİN HABERCİSİ OLABİLİR.

Tüm çıkarılmış kripto paraların büyük bir kısmı (yaklaşık 9,1 milyon BTC) altı aydan fazla bir süre içinde taşınmadı. Analiste göre bu durum, çoğu piyasa katılımcısının uzun vadeli bir bakış açısını beklediğini gösterebilir. Stone, hangi belirli faktörlerin Bitcoin ateşini ateşleyebileceği konusunda ayrıntılı bilgi vermedi. Analist Bitcoin fiyatını yaklaşık 20.000 doları gördüğü Aralık 2017 sonunda gerçekleşen büyük balon patlamasından bu yana bir sonraki büyük şeyini bulamadığını belirtti.

Bitcoin Fiyat Tahminleri 9/11 NebraskanGooner: Fraktal analizi Bitcoin’de 6.200 dolara ve hatta daha düşük seviyelere işaret ediyor

Twitter’daki popüler bir kripto para analisti olan  NebraskanGooner, sosyal medya sayfalarıyla Bitcoin’de “fraktal” olarak bilinen analizi ortaya koyuyor. Analiste göre fraktal, daha önce kripto para biriminin fiyatının 6.600 dolara düştüğünü öngördü ve bu gerçekleşti. Şimdi fraktal analizi, Nebraskan’ın yakın zamanda belirttiği gibi, Bitcoin’in önümüzdeki veya iki hafta içinde fiyatını 6.200 dolara hatta daha da düşük bir seviyeye kaydıracak şekilde devirli bir uçurumdan düşmek üzere olduğunu gösteriyor. Bu, mevcut seviyelerden %18 düşüşü gösteriyor.

Bitcoin fiyat yorumları! 11 Popüler Analistten 10/11 Manu Naik: Bitcoin Ocak ayına kadar 10,8 bin dolara yükselebilir

Teknik analist Manu Naik’a göre,  1 günlük tabloya baktığımızda, Bitcoin’in Temmuz ayı ortalarında bir süre düşen düşen kama paternine girdiğini ve fiyatın o zamandan bu yana iki eğilim çizgisi arasında salındığı görülüyor. Dönem içindeki hacim eğiliminin düşmekte olduğu görülebilir, bu da düşen kama düzenlerinin %75’ine denk geliyor. Analiste göre bu modeller, potansiyel bir boğa hareketi için güçlü bir durum oluşturarak, zamanın %68’inde yukarı doğru kırılmalar sergiliyor.

Eylül sonunda kritik değerin altına düştükten sonra, Bitcoin %23,6 Fibonacci geri çekilme hattını geçemedi ve Kasım ayında BTC 9.000 doları geçerek birkaç hafta boyunca tasarruf sağladı. Analiste göre göstergeler, Bitcoin’in model boyunca ilerlemeye devam edebileceğini ve uzun vadede yukarı doğru kırılabileceğini gösteriyor. Bu hareket analiste göre, BTC’nin Şubat 2020’den önce yaklaşık 10.800 ABD dolarına yükseldiğini görebilir.

Bitcoin fiyat yorumları! 11 Popüler Analistten: CryptoMichNL – Bitcoin 8.200 dolar değerine yükselecek

Bir kripto analisti Bitcoin’in standart kripto oyunlarını takip ettiğini ve BTC fiyatının piyasa eğilimini tersine çevirmeden önce 8.200 dolar değerine yükselmesini beklediğini söyledi. Analitik CryptoMichNL, Bitcoin’in uçucu kripto pazarının standart bir modelini takip ettiğini ve bir eğilimin tersine dönmesinden önce boğaları memnun edecek bir süprizi olduğunu düşünüyor.

coinotag.com‘dan bitcoin haberlerini Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!