Bitcoin Düşüşüne Rağmen Yükselen Coinler

Phemex
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dün gece piyasanın aşırı atış almasıyla Bitcoin 31.585 dolara kadar geriledi. Bitcoin’in düşmesiyle altcoinlerde de düşüş yaşandı. Ethereum 2391 dolara kadar gerileyerek 4s grafikte destek çizgisinin altına indi, Cardano 1.41, XRP ise 0.80 dolara kadar geriledi.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 39,900.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Dün Microstrategy’nin tahvillerini satıp Bitcoin alımı yapmaları hakkındaki açıklama sonrası böylesine bir düşüş anormal karşılandı. Bunun yanı sıra 15 Haziran FED Toplantısı öncesi faiz arttırımı olursa Bitcoin’in artık 20 bine kadar değil 20 bin doların altına inebileceği ihtimali oluştu.

Düşüşe rağmen yükselişe geçen coinler:

UNUS SED LEO (LEO)

2.5 milyar dolar piyasa değeri, 4.1 milyon dolar işlem hacmine sahip olan bu coini çoğumuz ilk defa duyuyoruz. Bu coin Ethereum platformu üzerinde çalışıyor. Bu para biriminin amacını ve projelerine ulaşamadık, 2017’de listelenmeye başlayan bu coinde haftalık süreçte %8, günlük süreçte %8.28 değer artışı görüldü.

Unus Sed Leo (LEO) fiyatı an itibariyle$ 2.80dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Theta Fuel (TFUEL)

Geçen hafta en çok yükselen coinler listemizde ilk sıralarda olan TFUEL, Theta blokzincirindeki bir tokendir. TFUEL, bir video akışını paylaşmak, akıllı sözleşmelerle etkileşim kurmak veya dağıtmak için aktarıcılara yapılan ödemeler gibi zincir içi işlemlere güç sağlar.

2.8 milyar dolar piyasa değerinin yanı sıra 502 milyon dolar günlük işlem hacmine sahiptir. Günlük süreçte %1.51, haftalık süreçte ise %51 artış gözlemlendi.

Theta FUEL (TFUEL) fiyatı an itibariyle$ 0.531767dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!