Pazar, Kasım 29, 2020

Bitcoin hesabını unutan Coinbase kullanıcısı 1 dolarının 65 dolar olduğunu gördü!

Bitcoin yatırımcıları bazen kripto para biriminin yıllar içinde ne kadar hızlı büyüdüğünü ve gelecekte benzer bir yükselişi tekrarlama potansiyeline sahip olduğunu unuturlar.

Güvenlik sistemleri satan Spyguy.com’un kurucusu Allen Walton’un hikayesi bu gerçeği bir kez daha hatırlattı.

Coinbase’de 5 yıl önce hesap açan Walton, Şubat 2015’te banka hesabını doğruladıktan sonra 1 $ bedava Bitcoin aldı. Yıllar sonra dün Coinbase’de hesabı olduğunu hatırlayan girişimci, aşağıdaki ekran görüntüsü ile paylaştı. Hediye olarak verilen 1 dolarlık BTC bugün 65 dolara dönüştü.

Bitcoin, 0,003696 BTC zamanında 1 dolardı ve Bitcoin 249 dolardan işlem görüyordu. Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 17,752.32dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Kaynak: Twitter

Walton bunu “komik bir hikaye” notuyla paylaşırken takipçilerinden biri yanıt verdi: “Bunu ‘komik’ olarak sunuyorsun ama bahse girerim bulduğunda biraz ağlamışsındır.”

Walton, “Bitcoin birkaç yıl önce kelimenin tam anlamıyla yükselişteyken, hesap doğrulamasını beklemek gibi basit bir şeyin bu fırsatı kaçırmama neden olması beni rahatsız etti. Ama bugün giriş yaptığımda gerçekten güldüm. Para çok ama ben mutluyum!” ifadeleri kullandı.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Ergovan
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺44.22
  THYAO.IS₺11.93
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.68
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.09