Salı, Mart 9, 2021

Bitcoin Cash, Synthetix, Ontology Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

Bitcoin Cash, fiyat 20-SMA ve 50-SMA’dan düşüşe doğru hareket ederken 469,4 dolarlık destek seviyesine doğru bir hareket gördü. SNX, fiyat tüm zamanların en yüksek seviyesinin ardından %9’un üzerinde düşmesinin ardından bir düzeltme kaydetti. Son olarak, ONT yükselen bir paralel kanaldan güneye hareket etti ve 0,591 dolarlık destek seviyesini hedefledi.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, fiyat son 24 saatte yaklaşık %9 düşüşle 479,5 dolardan işlem gördüğü için yazı yazılırken düşüş eğilimi gösterdi. Grafiğine bakıldığında, fiyatın 20-SMA ve 50-SMA’nın altına düştüğü görüldü ve bulgu düşüş eğiliminin olasılığını vurguladı. Öte yandan, yükseliş senaryosu, fiyatın 493.40 $ destekten geri döndüğünü ve 543.17 $ direnç seviyesine doğru hareket ettiğini görebilir.

Göreceli Güç Endeksi, nötr bölgeye doğru keskin bir düşüş yaşadı. Endeks önümüzdeki birkaç seansta aşırı satım bölgesine doğru ilerlemeye devam ederse, fiyat desteği 469.42 $ ‘da test edebilir.

Bollinger Bantları, fiyatın üst bantta işlem gördükten sonra düştüğünü gösterdi. Alt banda doğru bir hareket, fiyatta düşüş eğilimini teyit edebilir.

Synthetix [SNX]

Kaynak: SNX / USD, TradingView

Synthetix, fiyatın son 24 saat içinde %9’un üzerinde düşmesinin ardından 14,48 $ destek seviyesinin altına düştü. Düşüş, satıcıların rekor seviyelere ölçeklendikten sonra kripto varlığını satarak yükseliş döngüsünün potansiyel bir şekilde sona erdiğini işaret ederken geldi. SNX, fiyatın baskı süresi destek seviyesinin üzerinde kalmaması durumunda yakın gelecekte kendisini düşüş eğiliminde bulabilir.

Müthiş Osilatör’ün kırmızı çubuklarıyla vurgulandığı gibi, göstergeler basın zamanında düşüş sinyalleri verdi.

Son olarak, Chaikin Para Akışı, sermayenin kripto para biriminden uzaklaştığını öne sürdü. Grafiklerde güneye doğru bir hareket, SNX’in 13.41 $ ‘lık destek seviyesine meydan okuduğunu görebilir.

Ontology [ONT]

Kaynak: ONT / USD, TradingView

Ontology, basın sırasında kırmızı parladı ve dünden bu yana yaklaşık %10 düşüşle 0,62 $ ‘dan işlem gördü. Paralel kanaldan aşağı doğru bir kırılma 4 saatlik grafikte fiyatın desenden aşağıya doğru hareket etmesine tanık oldu. Fiyatın güneye doğru hareket etmeye devam etmesi durumunda kayıplar 0,591 dolarlık destek seviyesinde hafifletilebilir.

MACD satıcıları tercih etti ve düşüşün yükseldiğini gösterdi.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri şamdanların üzerine çıktı ve ONT’nin düşüş eğilimini doğruladı.

Diğer taraftan, yükseliş sonucu, fiyatın alt trend çizgisini yeniden test ettiğini ve modele geri döndüğünü görebilir.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.36
  THYAO.IS₺14.65
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.56
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.03