Salı, Ocak 26, 2021

Bitcoin Cash, Synthetix, DigiByte Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

Yazı yazılırken, Bitcoin 27.000 doları aştı ve başka bir fiyat seviyesini – 28.000 $ ‘ı aşma yolundaydı. Bitcoin’in üstel hareketinin arkasında, Bitcoin Cash de grafiklerde yükseldi. Bitcoin Cash, 326 dolar seviyesini dirençten desteğe çevirdi. Grafiklerde daha da aşağı, DigiByte son birkaç saat içinde parabolik hale gelirken, Synthetix de son zamanlarda önemli direnç seviyelerini aştı.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, Synthetix, DigiByte Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de BCH / USDT

Bitcoin Cash 300 doları aştı ve daha sonra, 320 dolar civarında likidite cebi ve baskı anında 336 dolardan işlem görüyordu.

Aroon Göstergesi, BCH’nin Noel’den bu yana güçlü bir şekilde yükselme eğiliminde olduğunu belirtti. Bir sonraki direnç seviyesi 350 $ işaretindeydi ve BCH’nin de bu seviyeyi aşması muhtemel görünüyordu.

Bir sonraki direnç bölgesi, BCH için 385-400 dolar arasında kaldı.

Synthetix [SNX]

Bitcoin Cash, Synthetix, DigiByte Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de SNX / USDT

Synthetix, fiyat listelerinde 8 dolar seviyesini geçti. En son Ağustos ayı sonunda 7,7 doları ziyaret etmişti, ancak o zamandan beri ağır kayıplarla karşılaştı. SNX 8.6 dolara kadar yükseldi, ancak fiyat ile momentum arasında düşüş eğilimi gösterdikten sonra 8 dolarlık desteği düzeltmek ve yeniden test etmek zorunda kaldı.

RSI hala güçlü bir yükseliş momentumu gösteren 60 değerini kaydetti. Fiyat, Aralık ayı başlarında 4 $ ‘a düşmeden önce 5 $ civarında bir miktar konsolidasyon görse de, o zamandan beri güçlü bir şekilde yükselme eğilimi gösteriyor.

Bunun önümüzdeki günlerde de devam etmesi beklenebilir, psikolojik 10 dolar seviyesinin güçlü bir direnç göstermesi muhtemel.

DigiByte [DGB]

Bitcoin Cash, Synthetix, DigiByte Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de DGB / USDT

DGB, 0.018 $ seviyesini destek olarak test ettikten ve önceki gün 0.02 $ seviyesini geçtikten sonra yükselişe geçtiği için 24 saat içinde yaklaşık %40 kazanç kaydetti.

Hem MACD hem de Stokastik RSI aşırı alım piyasasına işaret etti, ancak tam olarak zirveyi yakalamak zor olurdu. Fibonacci Retracement aracı, %50 geri çekilme seviyesinin yatay destekle 0,022 $ ‘da sıralandığını gösterdi.

Fiyat, geri çekilme seviyelerini vurgulamak için kullanılan yüksek salınımın üzerine çıkmazsa, kartlarda 0,022 dolara bir hareket olabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 32,311.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.63
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.48
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.34