Bitcoin Cash, Monero, Dogecoin Fiyat Analizi: 15 Eylül

coin yorum

Bitcoin kısa bir süre sonra 10.200 $ ‘a geriledi çünkü tüccarlar başka bir satıştan korktu, ancak 10.500 $ seviyesini aşmak için hızlı bir şekilde toparlandı ve baskı anında 10.737 $’ dan işlem görüyordu.

Kaynak: CoinStats

Bununla birlikte, borsalara BTC girişinin kanıtı, Bitcoin için başka bir satış baskısı dalgasını tahmin edebilir. Bitcoin Cash ve Monero ivme ile yukarı doğru hareket ederken piyasalarda güç gösterdi. Dogecoin düşüş trendinde zayıflamaya devam etti.

Bitcoin Cash [BCH]

Monero, Dogecoin, Bitcoin Cash Fiyat Analizi: 15 Eylül

Kaynak: TradingView’de BCH / USD

Bollinger bantları, BCH’nin iyi işlem hacmiyle yükselişe geçmesinden önce, bir hafta boyunca BCH’nin fiyatı civarında daraldı.

Fiyat 244 $ ‘lık dirence doğru yükselirken bantların ağzı daha yüksek volatilite göstermek için genişledi.

BCH’nin 244 dolar seviyesini aşması ve desteklemek için çevirmesi mümkündür. Böyle bir tersine çevirme, bir konsolidasyon döneminden sonra yükseliş trendinin başladığını gösterir.

Monero [XMR]

Monero, Dogecoin, Bitcoin Cash Fiyat Analizi: 15 Eylül

Kaynak: TradingView’de XMR / USD

Monero, yükselen bir kanalda hareket etmeye başlamak için destek seviyesinden 75.6 $ bölgesinde sıçradı. XMR ayrıca geçmiş direnci 88 dolara taşıdı. XMR’nin bu bölgeyi başka bir bacak yukarı doğru önce yeniden test etmesi mümkündür.

Chaikin Para Akışı, piyasaya sağlıklı sermaye girişi olduğunu gösterdi. OBV ayrıca daha yüksek düşüşler yapıyordu. Her iki gösterge de XMR’nin yukarı doğru hareketinin alıcılar tarafından desteklendiğini kabul etti.

Varlık için bir sonraki direnç seviyesi 97 dolarlık bölgede yatıyor.

Kısa süre önce IRS’nin, Monero’nun gizliliğini kırabilen herkes için 625 bin dolarlık bir ödül teklif ettiği, varlığa bir tanıtım artışı vermiş ve fiyatı olumlu yönde etkilemiş olabilir.

Dogecoin [DOGE]

Monero, Dogecoin, Bitcoin Cash Fiyat Analizi: 15 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

Basın zamanında Dogecoin, DOGE’nin düşüş trendini yakalayan sarı trend çizgisinin üzerinde bir ticaret seansını kapatmamıştı. 4 saatlik grafiğe bu kadar yakın olması, DOGE için düşüş momentumunu tersine çevirmek için ilk adımdır.

20 SMA (beyaz) ve 50 SMA (sarı) yakından iç içe geçmişti, bu da son birkaç gün içinde varlık fiyatında hareket eksikliğini gösteriyor.

Parabolik SAR bir satın alma sinyali verdi. Ancak fiyat destek olarak hareketli ortalamaları kaybederse, DOGE’nin yeni yerel düşükler belirlemesi muhtemeldir.

DOGE için bir sonraki destek seviyesi 0,026 dolarlık bölgededir.

Dogecoin, CoinMarketCap’te 353 milyon dolarlık sermaye ile 46. sırada yer aldı.

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.