Çarşamba, Ocak 27, 2021

Bitcoin Cash, IOTA, Compound Fiyat Analizi

Bitcoin Cash’in geçen hafta tartışmalı fork’u fiyatı 238 dolara düşürürken, o zamandan beri iyi bir toparlanma gördü. İlginç bir şekilde, Ethereum 590 dolarlık direnç seviyesini de ziyaret etti ve buna altcoin piyasasında güçlü bir artış da yardımcı oldu. Daha sonra, Bitcoin 18.700$’dan 18.000$’a düştü ve piyasadaki birçok altcoin de son birkaç saat içinde satış baskısı gördü.

Bitcoin Cash Fiyat Analizi

Bitcoin Cash, 310 dolara tırmanmak için 244 dolardan bir artış kaydetti, Ancak satış baskısı karşısında desteklemek için 288 dolarlık direnç seviyesini dönmedi.

RSI aşırı alım bölgesinden bir düşüş görüyordu ve BCH için hala yükseliş gösteren bir rakam olan 59 değerini kaydetti. RSI da aşırı alım bölgesinden geri çekiliyordu.

275$ seviyesinde, Son birkaç haftadır satıcıların ilgisini çekti ve bu seviyenin desteklenmesi için çevrilmiş olması olası.

IOTA Fiyat Analizi

Bitcoin Cash gibi IOTA da bir geri çekilme kaydetti ve seviyeyi destek olarak 0.288$’da test ediyor. Bu seviyenin altında bir kapanış IOTA’nın boğalarının 0,278$’da bir temel bulduğunu görebilir.

Bu seviyelerin her ikisinin de altına yakın olması, Kısa vadede yükseliş momentumunun tükendiğini gösterirken, Boğaların 0,288$ seviyesinin savunması IOTA’nın önümüzdeki günlerde daha fazla kazanç kaydettiğini görebilir.

IOTA, Geçen hafta bir ana ağ sorunu gördü, Bu sorun daha sonra mevcut güvenlik açıkları hakkında daha fazla bilgi vermek için ele alındı. Bu durum fiyatı etkilemedi.

Compound Fiyat Analizi

COMP, 84$’ın en düşük seviyesine ulaştıktan sonra, 100$’lık psikolojik seviyesini geçerek ivme kazanarak toparlandı.

125 dolar sert bir direnç seviyesi olarak kaldı ve bir kez daha onu ihlal edemedi ve son girişimiyle reddedildi.

Piyasa boğaları fiyatı direnci aşmak için mücadele ederken bile, Satış hacmi zaten yükseliyordu, OBV’nin bir dizi düşük yüksekler ayarlayarak gösterdiği gibi. Alım satım hacmi de kazançlardan daha fazla zarar bildiren seanslarda daha fazla aktivite gördü ve bu da piyasadaki hissiyatın kar elde etmeye yönelik olduğunu gösterdi.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Celal Mutlu
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Coin Otağ ekibinde yazarlık ile birlikte sosyal medya uzmanı olarak da rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.20
  THYAO.IS₺12.61
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.40
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.31