Cuma, Mart 5, 2021

Bitcoin Cash Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

Bitcoin Cash’in fiyatı, 16 Ocak’ta başlayan bir düşüşe dikkat çekiyor ve Bitcoin piyasası 35 bin doların altına düşerken, BCH’nin fiyatı da bu düşüşü grafiklere yansıtıyor. Basın zamanında, BCH 473 dolardan işlem görüyordu, ancak daha fazla düşüş kaydedebilir.

Bitcoin Cash bir saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de BCHUSD

Yukarıdaki grafik, 50 hareketli ortalamanın fiyat çubuklarının üzerinde hareket ederken, BCH fiyatının azalan bir kanal içinde aşağı doğru eğildiğini gösterdi. Bu, madalyonun düşüş eğilimini vurguladı ve mevcut fiyat, fiyatı daha da aşağı çekebilecek artan düşüşle birlikte 472 dolarlık desteğe yakın kaldı.

Bu, piyasaya varlığın kısaltılması için bir fırsat sağladı, ancak fiyat zaten düştüğü için, kâr için yeterince iyi bir marj sağlamayabilir.

Muhakeme

Bitcoin düşmeye devam ettikçe, BCH fiyatı muhtemelen fiyatını yansıtacak ve daha büyük bir marjla düşecektir. Bu arada, Harika Osilatör, momentumun kısa vadeli trendden uzun vadeli trendi tercih etmeye çoktan kaydığını öne sürdü. Satış devam ederken, göstergenin vurguladığı gibi, ivme satıcıları daha da fazla destekleyebilir.

Bu arada, Müthiş Osilatör, momentumun kısa vadeden uzun vadeye kadar kısa vadeli olduğunu öne sürdü. Satış baskısı arttıkça, piyasada daha önce belirtildiği gibi, momentum satıcıların lehine olabilir.

Önemli seviyeler

Giriş: 472,48 $
Stop-Loss: 479,97 $
Kar Al: 459.78 $
Ödüllendirme Riski: 1.7

Sonuç

Piyasa verilen zamanda ayılarla taraf olduğundan, BCH’nin satışı artabilir. Bu, kısa ve kar elde etme fırsatı sağlayabilir. Yatırımcılar, kripto para 472 $ ‘lık desteği ihlal ettiği için piyasaya girmek isteyebilirler ve aşağı doğru itme, varlığın değerinin 459 $ fiyat seviyesine ulaşmasına neden olabilir.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺22.16
  THYAO.IS₺14.60
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺23.30
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.29