Bitcoin Cash Fiyat Analizi: Önemli Destek ve Dirençler!

coin-otag-gorsel
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin piyasasının çoğu gibi, Bitcoin Cash de işlem fiyatının hafta boyunca değer kaybettiğini gördü. Bitcoin o zamandan beri kayıplarını telafi etmeye çalışırken BCH düşüşe devam etti.

Yazı sırasında Bitcoin Cash, 8,9 milyar dolarlık piyasa değeri ile 497 dolardan işlem görüyordu. Son 24 saat içinde BCH, yazı sırasında bir miktar istikrar kazanmadan önce grafiklerde keskin bir fiyat düşüşü kaydetti.

Bitcoin Cash 1 günlük grafik

BCH’nin günlük grafiği, söz konusu düşüşü oldukça iyi gösteriyor. Kripto paranın işlem fiyatı haftanın başında düştü ve düşüş baskısı yazının yazıldığı sırada hala belirgindi. Altcoin 468 dolarlık destek seviyesi civarında istikrar kazanmış olsa da, zaman zaman onu da kırmayı başardı. Bu destek başarısız olursa, BCH yakında 424 dolarlık fiyat aralığına doğru düştüğü görebilir.

Ancak, kripto’nun direnç seviyeleri çok uzaktaydı. BCH dün 563 $ ‘lık ani direncini geçemedi ve bugün tekrar dener ve kırılım olursa, BCH yakında toparlanma sürecine başlayabilir. Piyasadaki sürekli düşüş baskısı göz önüne alındığında, önümüzdeki günlerde fiyatta daha fazla düşüş görülebilir.

Gerekçe

Madeni paranın teknik göstergeleri, BCH’nin yakın zamanda herhangi bir zamanda başlayacak yükseliş çalışmasının olasılığına işaret etmedi. MACD göstergesi düşüş eğilimi gösterdi ve RSI de aynı fikirde iken ve aşırı satım bölgesine girerken, bir satıcının pazarının güçlü varlığını vurgulayarak hiçbir geri dönüş belirtisi göstermedi.

Dikkat edilmesi gereken önemli seviyeler

Direnç: 563 dolar, 615 dolar

Destek: 468 dolar, 424 dolar

Giriş: 469 $

Kâr Al: 414 $

Kaybı Durdur: 554 $

Risk / Ödül: 0.64

Sonuç

BCH’nin fiyatının önümüzdeki birkaç gün içinde yeniden düşmesi beklenebilir, piyasası satıcıların hakimiyetindedir. Bu, yukarı yönde bir hareket yapılmadan önce fiyatı 424 dolarlık desteğine doğru itebilir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!