Çarşamba, Ocak 27, 2021

Bitcoin Cash Fiyat Analizi: 23 Aralık

Bitcoin Cash şu anda grafikte bir yatay hareket dönemiyle karşı karşıya. Varlık 21 Aralık’ta 379 $ ‘a yükseldi, Ancak güçlü bir düşüş yaşadı.

Süreçte bir kilit destek ihlal edilirken, Token piyasada ani bir toparlanma veya daha fazla düzeltme ile karşılaşabileceğinden, Kısa vadeli grafikteki belirsizlik Bitcoin Cash için belirgindir. Bitcoin Cash 5,7 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipti ve grafiklerde 6. sırada yer alıyor

Bitcoin Cash 4 saatlik grafik

Ticaret Görünümünde BCH / USD

Bitcoin Cash’in çizelgesinde tespit edilen en yüksek ve en düşük seviyeler Kasım sonundan bu yana son derece aynıdır, 266 dolar ve 347 dolarlık aralığında büyük ölçüde korunmuştur, Ancak Bitcoin yeni ATH’sine ulaştıktan sonra bazı değişiklikler olması gerekirdi.

Bitcoin Cash, Kolektif piyasadan çekişini kaybetti ve son düşüşü, Bitcoin ile zayıf bir korelasyon örneğidir. Şu anda 308 dolarlık desteğin hemen üzerinde duran BCH, Ok yollarıyla gösterilen yönlerden birinde hareket edebilir.

Yükselişte bir toparlanma ile birlikte 347 dolara geri döndüğünü görececeğiz, Ancak başka bir düzeltme dönemi 287 dolara yakın başka bir düşüş kaydedebilir. 50 Hareketli Ortalama şu anda fiyat mumlarının üzerinde kaldı ve düşüş eğilimi seansına doğru eğildi.

Pazar Gerekçesi

Ticaret Görünümünde BCH / USD

EMA Şeritleri, Şeritlerin grafiklerde yakınsadığı görüldükçe bir dönüş tahmin ediyor. Yükseliş dönemine doğru bir kaymanın bir olasılık olarak kaldığını öne sürdü. Stokastik RSI, Aşırı satılan bölgedeki yerleşimin kesinlikle kısa vadeli bir olay olduğunu öne sürdü.

Müthiş Osilatör veya AO herhangi bir yükseliş iyileşmesi göstermedi, Ancak ayılar da güçlü bir şekilde tutuşlarını sürdürmüyorlardı.

MACD, Düşüş döneminin devam etmesini önerdi.

Sonuç

Bitcoin Cash’in fiyat hareketi şu anda son derece değişken ve ileriye dönük fiyat dalgalanmaları beklenebilir. Değerin 300 doların üzerinde kalmaya devam etmesi olumlu bir işaret, Ancak önümüzdeki birkaç gün içinde işler hızla değişebilir.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.63
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.48
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.34