Cuma, Kasım 27, 2020

Bitcoin Cash, Cosmos, VeChain Fiyat Analizi: 8 Kasım

Bitcoin, geçtiğimiz saatler içerisinde 15.550 dolardan işlem görüyordu ve çok kısa bir süre için 16 bin dolarlık fiyat seviyesine yaklaştı. Altcoinlerin sayılarında ise son zamanlarda kayıpları artanlar listelerinde fazlalaştığı görüldü. Bitcoin Cash ve Cosmos, altcoin piyasası alıcılardan olumlu bir ivme yakaladığı için yükseliş eğilimi gösterdi ve güçlü kazançlar elde etti. VeChain ayrıca geçmiş direnç seviyelerini yükseltti ve uzun vadeli düşüş trendinde olası bir tersine dönüşün sinyalini verdi.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, Cosmos, VeChain Fiyat Analizi: 07 Kasım

Kaynak: TradingView’de BCH / USDT

Bitcoin Cash, yerel tabanında yükseliş eğilimi (turuncu) oluşturdu ve ardından bir artış gördü. Bu pump, Ethereum’un 385 dolardan yukarı hareketiyle aynı zamana denk geldi.

Bu, büyük harflerin çoğunun coinleri hala altcoinlerin en büyüğünün güçlü hareketlerinden etkilenmektedir.

Bitcoin Cash, RSI ‘aşırı alım’ sinyalinin eşiğindeyken, direnişten desteğe 265 $ ‘lık ters çevrildi. Küçük bir geri çekilme ile karşılaşmadan önce BCH 275 $ ‘a kadar yükselebilir.

Cosmos [ATOM]

Bitcoin Cash, Cosmos, VeChain Fiyat Analizi: 07 Kasım

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

MACD’ye göre düşüş momentumu azalırken, ATOM ayrıca fiyat ve momentum (turuncu) arasında yükseliş eğilimi gösterdi.

ATOM’un 3,8 dolardan 6,26 dolara yükselmesi için Fibonacci Retracement kullanılarak bazı önemli geri çekilme seviyeleri vurgulandı. ATOM, 5 $ ‘da% 50 geri çekilme seviyesinin hemen üzerine yerleştirildi.

MACD, güçlü bir yükseliş ivmesinin henüz azalmadığını gösterdi ve ATOM, 5 dolardan 4.8 dolara küçük bir geri çekilme ile karşı karşıya kalabilir veya 5 dolara gerilemeye tanık olmadan önce 5.3 dolara kadar tırmanabilir.

VeChain [VET]

Bitcoin Cash, Cosmos, VeChain Fiyat Analizi: 07 Kasım

Kaynak: TradingView’de VET / USDT

VeChain, 0,009 dolar ve 0,01 dolarlık direnç seviyelerini aştı. Stokastik RSI, kripto varlığın fazlasıyla satın alındığını ve buharı patlatmak için küçük bir düşüş yaşayabileceğini gösterdi.

200 dönem hareketli ortalama (mor), 100 dönem hareketli ortalamanın (pembe) üzerinde hareket ediyordu ve bu da VeChain’in son birkaç hafta içinde önemli kayıplar gördüğünü vurguladı.

Bununla birlikte, Mesleki Eğitim ve Öğretimlerin uzun vadeli hareketli ortalamalarının üzerine çıkması, trendin tersine dönmesinin beklemede olabileceğini gösterdi. Bir sonraki direnç seviyesi 0,0124 dolar ve 0,014 dolar.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺45.32
  THYAO.IS₺12.20
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.14
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.28