Bitcoin Cash (BCH), SushiSwap (SUSHI), Qtum Fiyat Analizi: 14 Nisan

coin-otag-gorsel
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Cash’in kazançları %200 Fibonacci uzatma seviyesinde (819,2$) kısa kesildi, ancak boğalar önümüzdeki birkaç seansta fiyatı daha yükseğe çıkarmak için eğildi. SUSHI, azalan kanalının kuzeyine geçtikten sonra kısa süre önce 17$ işaretini yeniden ele geçirdi. Son olarak, Qtum’un grafiklerde küçük bir geri çekilme görüşmesinden sonra 17 doların üzerine çıkması bekleniyordu.

Bitcoin Cash [BCH]

25 Mart’taki ralli ve sonrasında geri çekilmeyi kullanarak, Bitcoin Cash’in 4 saatlik grafiğinde bazı Fibonacci uzatma seviyeleri vurgulandı. MACD’de düşüş eğilimi görüldükten sonra azalan bir kanal ortaya çıktı. Bu modelden 663,96 dolarlık desteğin üzerindeki bir kırılma, fiyatı 819,2 dolardan %200 Fibonacci uzatma seviyesine doğru itti.

Ancak, bu noktada bir tersine dönme meydana geldi ve BCH, yazı yazılırken güneye doğru ilerliyordu.

MACD, saatlik zaman diliminde (gösterilmemiştir) düşüş eğilimi gösterirken, 4 saatlik zaman dilimi zayıflayan momentum gösterdi. Acil destek alanları %141.4 ve %127.2 uzatma seviyelerinde kaldı, ancak 800$’lık psikolojik seviyede de bir geri dönüş gerçekleşebilir. RSI aşırı alım bölgesinden yönünü tersine çevirdi, ancak piyasadaki yükseliş koşulları göz önüne alındığında 50’nin üzerinde kalması beklenebilir.

Bitcoin Cash (BCH) fiyatı an itibariyle$ 1,234.70dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

SushiSwap [SUSHI]

SushiSwap’in 4 saatlik grafiğinde fiyat 17 dolardan yavaşça düştüğü için aşağı doğru eğimli bir kanal görüldü. Modelden bir kırılma meydana geldi ve SUSHI 17 dolar seviyesini bir kez daha geri aldı. Sıkışma momentum göstergesi, dalgalı bir piyasada yükseliş eğiliminin yükselişini vurguladı.

Ancak 24 saatlik ticaret hacimleri bir nefes aldı ve RSI aşırı alım bölgesinden güneye doğru hareket etti. Bu, SUSHI’nin keskin bir yükselişe dikkat etmeden önce istikrara kavuşabileceğini öne sürdü. Orta-uzun vadeli tahmin hala yükseliş eğilimindeydi ve bu dönemdeki bir ralli, SUSHI’nin 20$ işaretini yeniden kazanmasını sağlayabilir.

SushiSwap (SUSHI) fiyatı an itibariyle$ 17.75dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Qtum

Qtum, alçalan kanalın üst trend çizgisinden kuzeye hareket etti ve 17 doların biraz üzerine çıktı. Yukarıda belirtilen seviyede bir miktar direnç vardı, ancak boğalar önümüzdeki seanslarda bunu devirmek için tercih edildi.

Müthiş Osilatör, düşüş eğilimi gösteren bir ikiz tepe oluşturdu ve QTUM, 18 dolar seviyesine dokunduktan sonra geri çekilirken momentum tarafları kaydırdı. Fiyat 14,2 dolarlık destekten geri dönerken momentum bir kez daha el değiştirdi.

Gösterge yarım çizginin bile üzerine çıktı ve ek yeşil çubuklar, 18 doların kuzeyinde yükselebilecek bir fiyat dalgalanmasının sinyalini verebilir. Stokastik RSI daha yüksek zirveler oluşturdu ve yükseliş eğilimi gösterdi. Stokastik RSI bir tersine dönme alanında hareket etse de, yükseliş tarafı hızla geri çekilmeye karşı koyabilir.

QTUM fiyatı an itibariyle$ 20.47dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!