Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Bu Kritik Seviyeyi Kıramaz ise Düşüş Gelebilir!

  Bitcoin Bu Kritik Seviyeyi Kıramaz ise Düşüş Gelebilir!

  -

  • Bitcoin 31K direnç bölgesini kıracak mı?
  • Bitcoin’in son 24 saatlik hacmi %18 düşüş yaşadı.
  • Bitcoin kritik desteği 29.600$ seviyelerine tutanabilecek mi?

  Bitcoin yükselişe devam edecek mi? Bitcoin’de artan long işlemler altcoin yatırımcılarını korkutuyor. Güncel Bitcoin fiyat analizi!

  Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  4 Saatlik Bitcoin Fiyat Analizi! Kaynak: TradingView

  4 Saatlik Bitcoin Fiyat Analizi! Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in 4 saatlik fiyat grafiğinini incelediğimizde, önemli psikolojik direnç seviyesi olan 31.000$ seviyesinden satış ile karşılaşarak 30.000$ seviyelerine düşüş yaşadığı görülüyor.

  Bitcoin (BTC) fiyatı 4 saatlik grafikte 31.000$ seviyesinde bulunan likiditeleri alır ve o bölgeden tekrar düşüş hareketine başlarsa düşüşünü 29.700$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Bitcoin fiyatı 31.000$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları gerçekleştiremez ise düşüş hedefi 29.700$ seviyesi olacaktır. Bitcoin fiyatı 31.000$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yaparsa yükseliş hedefi 32.200$ seviyeleri olacaktır.

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  1 Saatlik Bitcoin Yorum Analizi! Kaynak: TradingView

  1 Saatlik Bitcoin Yorum Analizi! Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in kısa vadeli fiyat grafiğini incelediğimizde, 3 gündür yatay kanal aralığında hareketini sürdürüyor. Bitcoin dün yaptığı yükseliş hareketi ile 31.000$ seviyelerine yükseldi. 31.000$ seviyelerinden satış ile karşılaştı ve analizde o bölgeyi devilasyon bölgesi olarak aldık.

  Bitcoin 30.000$ seviyesinin üzerinde kaldığı sürece tekrardan 31.000$ seviyelerini test edebilir. Fakat Bitcoin (BTC) fiyatı 30.000$ seviyesinin altında 2 saatlik mum kapatırsa ilk düşüş hedefi 29.500$ seviyeleri olacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler