Bu Endüstri Lideri, ABD’de Bir ETF Onayını Tahmin Ediyor!

Mike novagratz
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezi Olmayan Finans, Bitcoin ETF’leri ve Ethereum’un fiyat hareketleri son zamanlarda büyük ölçüde tartışıldı ve kripto topluluğunun dışından insanların da dikkatini çekmeyi başardı. DApp’lerin artan popülaritesi, Ethereum’un ATH’lerinden düşmesi ve SEC’in ETF’leri masalarında onaylaması için beklenen tarih, tartışma çarkını dönmeye devam ediyor.

ETF’ler:

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki düzenleyiciler zamana sahip ve çeşitli Bitcoin’i geçmişte reddettiği gibi tekrar reddetti. Bununla birlikte, kurumlar tarafından artan benimseme, düzenleyici kurumun yakın gelecekte aynı şeyi onaylamasına neden olabilir. Mike Novogratz’a göre Bitcoin ETF’leri bir yıl içinde yayına girebilir. Yakın tarihli bir podcast’te aynı bakış açısını paylaşan Galaxy Digital’in yöneticisi,

“Dördüncü çeyrek olacak veya gelecek yılın ilk çeyreği. Dördüncü çeyrekte yüzde 30 ve ilk çeyrekte yüzde 70 olacak “

Novogratz ayrıca ETF’lerin kurumların sunduğu diğer ürünlerden çok daha iyi olduğunu vurguladı. Ayrıca SEC Başkanı Gary Gensler’in “zeki” olduğunu ve yakında aynı şeyi onaylayacağının da işaretini verdi. Bununla birlikte, son piyasa türbülansı, onay sürecini frenlemiş gibi gözüküyor.

İroniyi vurgulayan Novogratz, ayrıca şunları söyledi:

“Grayscale Trust’ı onaylamak ve ETF’leri onaylamamak kesinlikle bir anlam ifade etmiyor. Tuhaf!”

Galaxy Digital ve DeFi çalışmaları:

Novogratz’dan Galaxy Digital, ilk milyar dolarlık satın alımını ABD tarafından düzenlenen bir kripto saklama uzmanı olan BitGo ile gerçekleştirdi. Novogratz, aynı “Silikon Vadisi ile Wall Street’in evliliği” olarak adlandırarak, satın almanın Galaxy’nin artan iştahını tatmin etmek için “gerekli” olduğuna işaret etti. Aynı şeyi ileri sürerek, satın almanın birçok başka olasılığa yeni bir kapı açtığını belirtti.

Galaxy Digital’in DeFi alanındaki varlığını vurgulayarak,

Bir sürü harika DeFi projesine yatırım yaptık ve bu bizim en iyi işlerimizden biri oldu çünkü görünüşe göre son 18 ayda satın aldığımız her şey çok arttı ve bunu yapmaya devam edeceğiz.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 35,845.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!