Bitcoin (BTC) Uzun ve Orta Vade Fiyat Analizi!

Bitcoin (BTC) fiyatı, 35.920 desteğinden sekti ve mevcut değerine 2500 dolardan fazla ekledi. İşte uzun ve orta vade Bitcoin analizi.

Bitcoin BTC
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) Uzun Vade Analizi!

BTC/USD şu anda son 24 saatte yüzde 3 kazançla 37.800 civarında işlem görüyor. Günlük grafiğe göre, Bitcoin fiyatı, 9 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkarken 38.000 dolarlık önemli seviyenin üzerinde kalmak için mücadele ediyor. Bununla birlikte, BTC/USD’nin önümüzdeki birkaç gün boyunca bu seviyenin üzerinde kalması için boğaların 35.000 dolarlık destek seviyesini oldukça güçlü hale getirmesi gerekiyor.

Bitcoin (BTC) Daha Yükseğe Kırılabilir mi?

Birkaç gün öncesinden beri BTC/USD çok az yukarı hareketi sürdürüyor ve BTC, 21 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkarsa, en yakın direnç seviyesi olan 40.000 dolara dokunabilir. Ayrıca, Bitcoin’in (BTC) yukarı doğru yönelmek için bu önemli direnç seviyesini geri alması gerekiyor. Başarılı olursa, birincil kripto para birimi bu nedenle 42.000 dolar, ardından 44.000 dolar ve 46.000 dolar direnç seviyelerini hedefleyebilir.

Bununla birlikte, günlük aralıktaki Göreceli Güç Endeksi’ne (RSI) bakıldığında, BTC/USD’nin aşağı yönlü olduğu sonucuna varılabilir. Bu arada, yukarı yönde, toparlanma kolay olmayabilir ve yatırımcılar, desteğin 38.000 doların üzerinde olması gerektiğinin ve akılda tutulması gereken diğer önemli bölgelerin yaklaşık 42.000 dolar, 44.000 dolar ve 46.000 dolar direnç seviyelerinde olduğunu bilmeli.

Bununla birlikte, mevcut harekete rağmen, RSI henüz 50 seviyesinin üzerine çıkmadı, bu da ayılar tarafından keşfedilebilecek bir oda olabileceği anlamına geliyor. Bu olursa, 32.000 dolar, 30.000 dolar ve 28.000 dolarlık destekler hedeflenebilir.

Bitcoin (BTC) Orta Vade Analizi!

Teknik açıdan, 4 saatlik grafikte teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi yukarı doğru hareket etmeye devam ediyor ve 60 seviyesinin üzerine çıkmaya hazır. Bu arada, bunun devreye girmesi için sinyal hattı kuzeye baktığı için teknik göstergede biraz yukarı yönlü sapma var.

Bununla birlikte, Bitcoin fiyatı kanalın üst sınırının üzerine çıkarsa, piyasa fiyatı muhtemelen 41.000 dolar ve üzerinde dirence ulaşabilir. Aksine, mevcut piyasa değeri 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına düşerse, muhtemelen 36.000 dolar ve altındaki desteklere dokunabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 35,810.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!