Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin (BTC) için Fiyat Tahminleri: Uzmanlar Ne Diyor?

  Bitcoin (BTC) için Fiyat Tahminleri: Uzmanlar Ne Diyor?

  -

  • 32 fintech ve kripto uzmanı bir araya gelerek Bitcoin fiyat tahminleri oluşturdu.
  • Uzmanlara göre Bitcoin yükselecek ancak rekor fiyata bu yıl ulaşamayacak.

  Bitcoin fiyatı için uzmanlar bir araya gelerek tahminlerini açıkladılar. 2023 yılı için uzmanların Bitcoin’deki beklentisi ne?

  Uzmanlar Bitcoin Fiyatı için Tahminde Bulundu

   

  Bitcoin (BTC) (19)

  Önde gelen kripto para birimi, yıla umut verici bir başlangıç yapmasının ardından geçen ay 27.000 ila 31.000 dolar arasında dalgalanırken, Bitcoin’in (BTC) fiyatı son zamanlarda kripto meraklıları arasında yoğun bir tartışma konusu oldu. Piyasada kritik bir dönemece yaklaşırken, konuyla ilgili görüşlerini sağlamak için çeşitli uzmanlara danışıldı.

  32 fintech ve kripto uzmanından BTC için yıl sonu fiyat tahminlerini vermeleri istendi ve bu, varlığın olumlu performans göstermesinin beklendiğini öne sürdü.

  COINOTAG ile paylaşılan sonuçlara göre uzmanlar, Bitcoin’in yıl ilerledikçe yükseleceğini ancak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000$’a yaklaşamayacağını öne sürüyor. Ankete katılan finans uzmanları, BTC’nin 2023’te 35.459 dolarla zirveye ulaşabileceğine inanıyor.

  bitcoin-fiyat-tahmini2023

  Bitcoin 2023 fiyat tahmini

  Ek olarak, ankete katılan uzmanlar, Bitcoin’in gelecekteki performansına ilişkin bazı dikkate değer tahminlerde bulundular. Panelistlerin Ocak 2023’te yaptığı tahminlere göre Bitcoin’in 2025’te 99.781 dolara ve 2030’da 297.848 dolara ulaşacağını tahmin ediyorlar, bu da sırasıyla %29 ve %58’lik bir artışı temsil ediyor.

  Uzmanlar BTC Hakkında Ne Diyor?

  Yakın tarihli bir anketin bulgularına göre, endüstri uzmanları Bitcoin fiyatının kısa ve orta vadede artmaya devam edeceğini tahmin ediyor.

  Ankete katılan panelistler, Bitcoin’in 2023’teki en yüksek fiyatının ortalama 42.225$ civarında olacağını tahmin ediyor ve bazı uzmanlar bunun 50.000$’ı geçebileceğini tahmin ediyor. Öte yandan, Bitcoin’in 2023’te ulaşabileceği en düşük fiyatın ortalama 17.026$ olması bekleniyor ve bazı panelistler bunun 15.000$ veya altına düşebileceğini tahmin ediyor.

  bitcoin-2023-en-yüksek-fiyat

  Bitcoin en yüksek fiyat tahmini

  Digital Capital Management AU direktörü Ben Ritchie şunları söyledi:

  “Bitcoin’in değeri 12.000 dolara düşebilirken, hükümetin mevcut küresel zorluklara tepkisine piyasanın tepkisine bağlı olarak yükseliş 48.000 dolara kadar ulaşabilir.”

  bitcoin-2023-en-düşük-fiyat

  Bitcoin en düşük fiyat tahmini

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler