Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Borsası Coinbase, Bu Coinleri Delist Edecek!

  Bitcoin Borsası Coinbase, Bu Coinleri Delist Edecek!

  -

  Dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası Coinbase, bugün yaptığı duyuruda delist edeceği kripto para paritelerini açıkladı.

  Coinbase, Bu Pariteleri Delist Edecek!

  Coinbase

  Binance’den sonra dünyanın en büyük kripto para borsası olan ve NASDAQ’da COIN adıyla işlem gören Coinbase borsası, bugün yaptığı açıklamada delist edeceği kripto para paritelerini açıkladı.

  Coinbase borsasından gelen bilgilere göre, borsada işlem gören ASM-USDT, ATA-USDT, DESO-EUR, FORT-USDT, FORTH-GBP, MCO2-USDT ve XYO-BTC pariteleri 23 Mayıs Salı günü saat 19’da delist edilecek.

  Haberin ardından delist edilecek paritedeki coinlerin fiyatında düşüşler görüldü. Duyurunun ardından ATA coin %2’den fazla düştü. Diğer coinlerde ise ani fiyat hareketleri görülmedi.

  Delist duyurusunun geldiği sırada Bitcoin fiyatı yüzde 0,57’lik bir kazançla 26.900 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Kripto paralar yatay seyrine devam ederken ABD’nin borç tavanını artırma konusundaki görüşler piyasanın beklenti içerisinde dalgalanmasına sebep oluyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler