Bitcoin Boğa Piyasası Sondan Çok Uzak!

bitcoin btc
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mart ayı başında rekoru yenileyen Bitcoin (BTC) fiyatı, bir süredir 60.000 doların altında kaldı. Bitcoin’in büyümek için hala çok yeri olduğu düşünülüyor.

PlanB, gönderisini Cuma günü paylaştı ve hisse senedi akış çizelgelerinden birini içeriyor “Boğa piyasasına gireli henüz 4 ay oldu ve sonuna yakın bile değiliz. Bitcoin daha yeni başlıyor” dedi.

YouTuber ve türev yatırımcısı Tone Vays de makro durumu olumlu görüyor, ancak Bitcoin’in daha düşük bir fiyata düşme olasılığı tamamen ortadan kalkmadı.

Vays, “Bitcoin konsolide oluyor, ancak piyasaya olumlu bakmaya devam ediyorum” dedi. “Bitcoin’in 48.000$’lık bandına düşme ihtimali olsa da Haziran ayından önce 70.000$’ın üzerinde göreceğimizi düşünüyorum.” diyerek ekledi.

Bu ayın başlarında 61.000 dolara yükselen Bitcoin, hemen ardından yaşadığı düzeltmeyle 50.000 dolara düştü. Haftaya yüzde 3,7’lik bir artışla başladı.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 54,559.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!