Bitcoin, Bir Yarışmada En İyi Seçim Oldu!

Stock Draft (CNBC)
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

CNBC’nin yıllık hisse senedi toplama yarışması olan 2021 Stok Taslağı geçen hafta başladı. Farklı mesleklerden 10 yarışmacı veya takım var. Her takım 60 hisse senedi ve diğer yatırımlardan oluşan bir listeden 2 seçim yapar.

Takımlar, Seymour Asset Management’tan varlık yöneticisi Tim Seymour, profesyonel poker oyuncusu Maria Ho, Olimpik yüzücü Ryan Murphy, Shark Tank’tan Kevin O’Leary (Mr. Wonderful) ve “The Stock Guy” Jason Frank tarafından yönetiliyor. Ayrıca yarışmacılar arasında mentalist Oz Pearlman, süper model Petra Nemcova, Tiktok yıldızı Josh Richards, Miami Heat Andre Iguodala’nın profesyonel basketbol oyuncusu ve Hightower Stephanie Link’te Baş Yatırım Stratejisti ve Portföy Yöneticisi yer alıyor.

Seymour Asset Management’ın kurucusu ve baş yatırım sorumlusu Tim Seymour, bu yıl yarışmada ilk seçimi yapmak için bir çekiliş kazandı. İlk seçimi en son 2019’da General Electric’i seçtiğinde yaptı.

Amplify Seymour Cannabis ETF’yi (CNBS) yöneten esrar alanında deneyimli bir yatırımcı olarak Seymour’un önce bir kenevir hissesi seçmesi bekleniyordu. Ancak, bu yıl en çok tercih ettiği Bitcoin’i seçti ve şunları söyledi:

Kolay olmadı. Orada Trevor Lawrence yok… Söylemekten mutluyum… Esrar yok. Bitcoin yeteneklerini South Beach’e götürüyorum. Bu doğru. Birinci seçim: Bitcoin.

Seymour Asset Management’ın kurucusu Tim Seymour, hükümetin Bitcoin’i destekleyen düzenlemelerle çıkacağına inanıyor. Kripto para biriminin onu bu yıl “zirveye” çıkaracağından emin.

Bitcoin, Yıllık Hisse Senedi Toplama Yarışmasında En İyi Seçim Oldu

Hisse Senedi Draft yarışmasının galibi, hisse senetleri 29 Nisan kapanış fiyatı ile 11 Şubat 2022 kapanış arasında en yüksek ortalama fiyat değerine sahip olan yarışmacı olacak.

Bazılarının “en azından yakın vadede rahatsız edici” göründüğünü söylediği Bitcoin grafiği ile ilgili olarak Seymour, “Yakın dönem için endişelenmiyorum ve Bitcoin’de çok sayıda geri çekilme gördük.” BTC’yi “20.000$ önce” satın almayı çok seveceğini kabul ederken, “Benim için anlam, çok daha geniş kurumsal benimseme görmeye başlıyoruz” dedi.

Seymour ayrıca şunları söyledi:
Bitcoini çok destekleyecek bir politikanın izlenmesini bekliyorum… Bitcoin beni zirveye taşıyacak.

Seymour’un ikinci seçimi, esrar araştırma, yetiştirme, işleme ve dağıtımında küresel bir lider olan Tilray’dı. Portföyünün %3’ünü kripto para biriminde bulunduran başka bir Bitcoin savunucusu olan Kevin O’Leary, Alphabet ve Palantir’i seçti.

Bitcoin’in diğer yatırımlardan daha iyi performans göstereceğini ve Seymour’un bu yılki Stok Taslak yarışmasını kazanmasına yardımcı olacağını düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 51,044.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!