Bitcoin Analistleri Gelecek Hafta BTC’nin Kan Kaybedeceğini Söylüyor!

Bitcoin analist
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Analist Tahminleri – Bitcoin fiyatının 7.300 dolar seviyesinden yakın zamanda reddedilişinin sonrasında, lider kripto para birimi BTC 6.000 dolarlık bölgede bir başka yatay işlem bölgesi oluşturdu.

Analistler, makro bir görünümden, Bitcoin fiyatının daha fazla düşüş kaydedeceğini belirtiyorlar. Usta bir analist, BTC’nin mevcut teknik zayıflığının kripto paranın önümüzdeki haftalarda 5.000 dolara doğru önemli bir düşüş görmesine yol açacağını öngörmekte.

Bitcoin Analisti Nik Patel: Fiyat Yakında 5800 Bandına Düşebilir!

Yazma sırasında Bitcoin, kripto para biriminin son rallisinin zirvesinde yer alan 7.300 dolarlık seviyelerden hafif bir düşüşe işaret eden mevcut 6.800 dolarlık fiyatıyla marjinal olarak işlem görüyor. Bu yükseklerdeki hızlı ret kesinlikle kripto para birimine bazı teknik hasarlar verdi, ancak boğalar son birkaç gün boyunca daha da olumsuzluk görmeden kendilerini koruyabildiler.

Mevcut fiyat seviyeleri etrafında destek bulmasına rağmen, kripto para son birkaç hafta boyunca birçok kez 7.000 dolarlık direncini aşmakta başarısız oldu ki bu aşırı bir düşüş işareti gibi görünüyor. Bu, önemli bir kripto para birimi analisti ve trader’ı olan Nik Patel’in keskin bir düşüşün yakın olduğuna inandığını açıklamasına neden oldu. Analiste göre, potansiyel olarak kripto para önümüzdeki günlerde 5.680 dolara kadar düşebilir.

Bitcoin analistleri
Popüler Bitcoin Analisti Fiyat Tahmini

TraderXO’da Düşüş Öngörüyor

Yukarıdaki grafikte görülen geniş bir ticaret aralığının alt sınırına atıfta bulunan popüler analist, “Bu haftalık 7.000 doların altında kapanış ve 5.680 doları görüleceğini öngörüyorum!” dedi. 

https://twitter.com/TraderX0X0/status/1246445025359286273?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1246445025359286273&ref_url=https%3A%2F%2Fcoinotag.com%2Fiste-analistlere-gore-bitcoinin-gorebilecegi-korkunc-seviyeler%2F

Popüler isim TraderXO’da son paylaştığı tweet’te BTC’de short olduğunu bildirdi. Analist açıklamalarının devamında Bitcoin’de 5.800 dolar ve altına gerçekleşecek hareketi işaret etti.

Bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!