Bitcoin 58.000 Direncinden Kurtulamıyor

Bitcoin (BTC) 2
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum şovunu yaparken Bitcoin an itibariyle %3 kayıp yaşadı.

Bitcoin, Asya piyasalarında yaklaşık %5’lik bir düşüşün ardından dengelendi. İvme yavaşlıyor gibi gözüküyor.

Alıcılar 58.000 dolar direnç seviyesinin yakınında kar elde ettikçe Bitcoin (BTC) Asya piyasalarında yaklaşık %5 düştü. Kripto para, yazı yazılırken 56.200 dolar civarında işlem yapıyor.

Uzun vadeli ivme yavaşladıkça, fiyat geri kazanımları 58.000 dolar ve 60.000 dolar civarında sınırlı kalıyor. BTC, yaklaşık %10 fiyat rallisinden önce gelen 29 Nisan’a benzer şekilde dört saatlik grafikte 50 dönemlik hacim ağırlıklı hareketli ortalama civarında destek tuttu.

Ancak, dört saatlik göreli güç endeksinde (RSI) daha düşük bir patern, rallilerde satışların devam ettiğini gösteriyor. Bitcoin, 50 günlük hareketli ortalamanın altına döndü ve 17 Nisan’daki satıştan bu yana dar bir aralıkta işlem gördü. Daha düşük destek, ek kar alımını çözebilecek band ise 52.000 dolar civarında görülüyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 49,484.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

 

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!