Bitcoin 34 Bin Doların Altındayken Kazanç Sağlayan İki Altcoin!

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Axie Infinity ve Waves, Bitcoin 34.000 doların altında mücadele etmeye devam ederken, piyasadaki karışıklığı daha yükseğe tırmandırmak için düşüş trendine girmeden yükselişlerine devam ediyor. Gelin hep birlikte buna bakalım. İşte detaylar…

Bitcoin Ne Durumda?

Bitcoin (BTC) fiyatı 24 saatlik grafikte %0,56 düşüşle nispeten değişmeden kaldı ve yazı yazılırken 33.150$ civarında işlem görüyor.

Genel kripto para piyasası, Amerika Birleşik Devletleri’nde 4 Temmuz tatil haftasonunun yaklaşmasıyla 2 Temmuz’da yatay işlem gördü. Cansız ticaret hacmi, toplam kripto para piyasasında 5 milyar dolar azalarak şu anki değeri olan 1.378 trilyon dolara düşmesiyle aynı zamana denk geldi.

Bir bütün olarak piyasanın karşılaştığı zorluklara rağmen, Cointelegraph Markets Pro’dan gelen veriler ile ilgili son gelişmeler sayesinde Axie Infinity (AXS) ve Waves (WAVES) yükseliş gelişmelerini belirledi.

Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity, oyuncuların Axies olarak bilinen jeton tabanlı yaratıkları toplamasına, üremesine, yükseltmesine, savaşmasına ve takas etmesine olanak tanıyan blok zinciri tabanlı bir ticaret ve savaş oyunudur. BTC’nin fiyatı 29.000$’ın altına düştüğü için 22 Haziran’da 2.85$’a düştüğünden beri, Axie’ye olan talep artmaya devam ederken AXS’in fiyatı 2 Temmuz’da %125 artarak 6.40$’a yükseldi.

Cointelegraph Markets Pro’dan VORTECS™ verileri , son fiyat artışından önce 29 Haziran’da AXS için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

Cointelegraph’a özel VORTECS™ Skoru, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının birleşiminden elde edilen geçmiş ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, AXS için VORTECS™ Skoru, AXS’nin fiyatı yavaşça yükselmeye başladığından 26 Haziran’dan itibaren yeşil renkte kaydedildi ve son olarak 29 Haziran’da fiyatı %45 daha tırmanmaya başladığından üç gün boyunca 83’e ulaştı.

Bu yazının yazıldığı sırada, AXS için VORTECS™ Skoru 86 ile yeni bir zirveye tırmanmıştı ve bu, tokenin önceki fiyat hareketine bağlı olarak Axie Infinity fiyatı için daha fazla yükseliş olabileceğini gösteriyordu.

Waves (WAVES)

Waves, Haziran ayı sonlarında VORTECS™ Skorunun yükselişe geçmesinin ardından Cointelegraph Markets Pro tarafından güçlü bir performans sergileyen olarak tanımlandı.

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, WAVES için piyasa koşulları Haziran ayının son ayında olumluydu ve VORTECS™ Skoru 27 Haziran’da 83’e ulaştı, fiyatı üç gün içinde %35 artmaya başlamadan sadece dört saat önce 13.31$’dan 17.75$’a yükseldi.

WAVES için VORTECS™ Skoru 2 Temmuz’da bir kez daha 83’e yükseldi ve WAVES için yükseliş durumunun hala bozulmamış olabileceğini grafiklerle bize işaret etti.

Bitcoin 33.150 dolar civarında seyrediyor

Altcoin piyasasındaki genel zayıflık, Bitcoin’in fiyatının 33.400 doların altında mücadele etmesinden kaynaklanıyor,  çünkü birçok analist hafta sonu tatiline erken başlamış gibi görünüyor.

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den alınan veriler, trader’ların en iyi kripto para birimi için önemli fiyat hareketini başlatmak için büyük bir haber olayını veya zincir içi gelişmeyi beklerken, 2 Temmuz’da BTC fiyatının 32.650 ile 34.000 $ arasında dar bir aralıkta işlem gördüğünü gösteriyor.

Bağımsız bir piyasa analisti ve Decentrader ticaret paketinin kurucu ortağı olan Filbfilb’in aşağıdaki tweet’inde gösterildiği gibi, piyasadaki mevcut genel ruh hali, “sonrasında ne olacağına karar veremeyen” ve “kan için izleyen” bir belirsizliktir. ”

Genel kripto para piyasa değeri şu anda 1.373 trilyon dolar ve Bitcoin’in hakimiyet oranı %45,5’tir.

Haberimiz hakkında olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi lütfen aşağıda yorumlar kısmında belirtiniz.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook