Ana SayfaKripto Para AnalizleriBitcoin 24 Bin Dolar Oldu! Sıradaki Hedef Neresi?

Bitcoin 24 Bin Dolar Oldu! Sıradaki Hedef Neresi?

-

Bitcoin Ocak ayında %39’dan fazla yükseliş yaşadı. Bitcoin, Şubat ayının başlaması ile birlikte yükselişe devam ediyor. Yazımızda Bitcoin’in önemli destek ve direnç seviyelerini sizlere aktardık.

Bitcoin Yükselişe Devam Edecek Mi?

Bitcoin, şubat aylık mumumun açılması ile birlikte yükseliş hareketini tekrar başlattı. Yazı sırasında günlük %+1.82’lik yüzdelik artış ile 24.162$ seviyelerinden hareket ediyor.

Bitcoin’in önemli direnç seviyelerini incelediğimizde, en yakın direnç bölgesi 24.477$ bölgesinde bulunuyor. BTC, 24.477$ bölgesinin üzerinde günlük mum kapanışı yapması halinde yükseliş hareketi 25.200$ bölgesine kadar devam edebilir. (Bknz: Destek ve Direnç Nedir?)

Birçok ünlü analist ve yatırımcı tarafından Bitcoin için düşüş gerçekleşeceği düşünülse de, bitcoin bugün güne yükseliş ile başlamış durumda.

Teknik grafik incelediğinde Bitcoin 25.200$ bölgesinde bulunan likiditeleri aldıktan sonra düşüş trendini başlatabilir.

Bitcoin’in Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri!

Önemli Destek Seviyeleri! 23.000$ – 22.200$ – 20.500$
Önemli Direnç Seviyeleri! 24.477$ – 25.200$ – 28.417$
CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bugün Kripto Para Piyasası Neden Yükseliyor?

Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) büyük bir artıştan sonra durdu. Bitcoin (BTC) nötr bir haftalık mum çubuğu oluşturdu. Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) ve Bitcoin (BTC) fiyat...

Silicon Valley Bank Alıcı Buldu, First Citizens Bank Devraldı!

Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), First Citizens Bank & Trust Co.'nun Silicon Valley Bank'ın mevduatlarını ve yükümlülüklerini satın alacağını duyurdu.

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmetlerinin İkinci Çeyrekte Başlatılmasını Hedefliyor

Nasdaq Inc, kripto saklama hizmetlerine odaklanmaya devam ediyor ve ikinci çeyreğin sonunda başlatması bekleniyor.

Bitcoin Fiyat Artışı Likidite Krizi Tehdidi Altında – Ne Beklenmeli

Bitcoin piyasası likiditesi, kripto para birimi alanında şu anda büyük bir endişe kaynağıdır. Piyasadaki derinlik eksikliği, büyük emirlerin gerçekleştirilmesi sırasında önemli fiyat kaymalarına neden oldu ve en deneyimli traderları bile etkileyebilecek dalgalanmalar meydana getirdi.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler