Detaylar


Airdrop

Token Adedi
20
Değeri
20 TL
Bitiş Tarihi
30/11/2019
Tutarlılık
%100

Proje Hk.

Token Tipi
Türk Lirası
Toplam Arz
x
Token Değeri
20 TL

Bitay

Bitay Türk Kripto Para Borsası

Bitay, yaptığımız iş birliği kapsamında BptKazan20 referans kodumuzla kayıt olan herkese 20 TL vermekte.
Geniş çaplı Bitay Teknoloji Borsasını incelememiz için: https://haber.coinotag.com/bitay-teknoloji/

Bitay, Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark çıkışlı Türk Kripto Para Borsası’dır. 
Bitcoin, Ethereum gibi bir çok bilindik kripto paranın alınıp, satılabilme imkanını sunar. 
Hali hazırda Nüfus Müdürlüğü ve Kurumsal Olarak Devlet Onaylıdır.
Mersis Nosu: 0178128602400001 ‘dur. Teyit edebilirsiniz.

Peki Nasıl 20 TL Kazanabilirim?

Aşağıdaki kayıt olmak için tıklalinkine girdikten sonra, BptKazan20 referans koduyla birlikte kayıt olmanız gerekmektedir.
Ardından “
Varlıklarım” kısmında 20 TL’nizi görebilirsiniz. 

Kayıt olmak için tıkla!

BptKazan20 Referans koduyla üye olursanız, 20₺ kazanabilirsiniz. Referans kodunu yazmadan üye olursanız, 20 TL kazanamazsınız.

Kazandığınız 20 TL ile direkt Bitcoin satın alabilir veya diğer kripto paralardan satın alabilirsiniz.

Videolu Kayıt ve Hesap Onayı Anlatımı İçin: https://youtu.be/NKttN5P8pqQ

Dekontlar aşağıda. 

Daha fazlası için Coin Otağ’ı Twitter ve Telegram’dan takip etmeyi unutma!

20 TL kazanmak için kimlik ve adres onayı yapmanız gerekmektedir.
BptKazan20 koduyla kayıt olunca: 
bitay kimlik onay
Ardından Kimlik ve Adres Onayı yapınca: 
bitay
olur. Varlıklarım kısmına 1 dakikada yansır.
Aşağıda neden gerekli olduğu ve nasıl yapabileceğinizi anlattık.

Borsa, Türkiye Cumhuriyeti Kara Para Aklamanın Engellenmesi ve Kullanıcını Tanı şartlarına uyduğu için, bütün işlem yapmak isteyen herkesin kişisel bilgilerini doğrulamalıdır. Olası bir durumda Türkiye Cumhuriyetiyle iş birliğine gidebilmek için bu bir şarttır. 18 Yaşının altındakiler de borsaya dahil olamazlar. İşlem yeterince kısa sürmektedir.
Nasıl yapabilirim kısmındaki rehbermiz ile yapabilirsiniz. İkametgah kodunuz ve Tc kimlik Numaranız, Seri numaranız ile doğrudan nüfus müdürlüğü ile veriler eşleştirilir. İkametgah alırken, kuruma ibraza tıklayıp devlet onaylı olan borsa için bu işlemi yaptığınızı beyan edersiniz. Dolayısıyla işleminiz güvenceye alınmış olur.

Bu işlem bir hayli kısa sürmekte ve kimlik & adres onayı da anında gerçekleştirilmektedir.

1:30 dakikalık aşağıdaki video ile yapabilirsiniz. 

 https://youtu.be/NKttN5P8pqQ

Bitay uygulamasının alt bölümünden Borsaya tıklıyoruz ve karşımıza hemen Kolay Borsa çıkıyor. Sol üst tarafta bulunan butondan satmak yada almak istediğimiz kripto para birimini seçiyoruz ve hemen yanındaki sağ üst tarafta bulunan butondan krypto paranızı hangi para birimine karşı Almak/satmak istediğinizi seçiyoruz (Market seçiyoruz USDT, TL, USD, BTC, ETH).

Kripto para birimi ve market seçme butonları altında seçtiğiniz paritenin grafiği, son 24 saat değişim oranı ve parite bakiyenizi görüyoruz.

Grafiğin altında bulunan bölüme istediğiniz kripto para miktarını girebilirsiniz ve Hızlı Al veya Sat butonuna tıklayarak alabilir ve satabilirsiniz.

Türk Lirası Çekimi Aşağıda

Bitay uygulamasının alt bölümünden Borsaya tıklıyoruz ve karşımıza hemen Kolay Borsa çıkıyor. Sağa kaydırarak hemen kolay bir şekilde Gelişmiş borsaya geçiyoruz. Sol üst tarafta bulunan butondan satmak yada almak istediğimiz kripto para birimini seçiyoruz ve hemen yanındaki sağ üst tarafta bulunan butondan krypto paranızı hangi para birimine karşı Almak/satmak istediğinizi seçiyoruz (Market seçiyoruz USDT, TL, USD, BTC, ETH).

Kripto para birimi ve market seçme butonları altında seçtiğiniz paritenin grafiği, son 24 saat değişim oranı ve parite bakiyenizi görüyoruz.

Grafiğin altında Order Book bulunuyor (Emir Defteri) ve buradan Bitay borsasında gerçekleşen bütün Al/sat emirlerini inceleyebilirsiniz, order book un hemen altında Al/sat Butonları ve Emir türleri (Market, Limit, Stop Limit) bulunmakta ve girdiğiniz fiyat ve miktar seçtiğiniz emir türüne göre Alım/satım işleminizi AL/SAT butonuna tıklayarak yapabilirsiniz.

Türk Lirası Çekimi:

Para çekim için “Varlıklarım” bölümüne gidin. Açılan ekranda üst tarafta yer alan “Çek” bölümüne geçiş yapın. Bu ekranda ilk olarak Türk Lirası çekme işlemini gösterilmektedir. Çekmek istediğiniz tutar “Çekeceğiniz Miktar” kısmına yazın ve “İleri” butonuna dokunun. Hangi banka hesabına yatırılmasını istiyorsanız açılan ekranda ilgili kısma IBAN numarasını girin. Bitay uygulamasına giriş şifreniz girin ve ardından sistemde kayıtlı telefonun numaranıza gönderilen kodu yazarak işlemi tamamlayın. Türk Lirası cinsinde para çekme işlemi yapabilmeniz için mutlaka Kimlik ve Adres Doğrulaması yapmış olmanız gerekmektedir. Çekim miktarı en az 100 TL’dir. 20 TL’lik bakiyeniz için arkadaşlarınızı davet ederek 100 TL’ye ulaşabilir veya para yatırarak minimum çekim limitine ulaşabilirsiniz. 
Doğrudan 20 TL’niz ile Bitcoin veya altcoin de satın alabilir, değerlenmesini bekleyebilirsiniz.

Türk Lirası Yatırma
Bitay ana ekranında alt tarafında bulunan
“Varlıklarım” bölümüne gidin.
Açılan ekranda üst tarafta yer alan “Yatır” bölümüne
geçiş yapın.
Bu ekranda ilk olarak Türk Lirası yatırma işlemini
gösterilmektedir.
Yatırmak istediğiniz bankayı seçtikten sonra, IBAN
numaralarının yanında bulunan kopyalama butonuna dokunun.
Aynı sayfanın altında yer alan açıklama kısmında size özel
tanımlanmış kodu transfer yapacağınız bankanın para
transferi işlemleri açıklama bölümüne yazmanız
gerekmektedir.
Türk Lirası cinsinden para yatırma işlemi yapabilmeniz için
mutlaka Kimlik ve Adres Doğrulaması yapmış olmanız
gerekmektedir.

Bitay Para Çekim Dekontları (Üzerlerine Tıklayarak Büyütebilirsiniz)

Bitay Hakkımızda Kısmı

Bitay Teknoloji, Türkiye’nin en gelişmiş dijital para alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan ileri düzey trade sistemini hem web hem de mobil uygulama olarak sunan borsadır. Ayrıca, geleceğin finans teknolojisine dayalı masrafsız ve anlık para transferi ile anlaşmalı üye işyerlerimizde de dijital para olarak ödeme sistemi imkanı sunmaktadır.

Global Borsaların en büyükleriyle yaptığımız çözüm ortaklığı anlaşmaları ile de Türkiye’deki en fazla ürün çeşitliliğine ve piyasa hacim derinliğine sahip firmadır.

Yıldız Teknik Üniversitesi!

Platformumuz Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Desteği ile Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark‘ında Araştırma-Geliştirme Projesi olarak geliştirilmiştir.

%100 Yerli ve kendi bünyemizde olan yazılım ekibimizle Trading platformundan, Cüzdan ‘lara kadar bütün gelişmiş teknolojimiz, en güvenli şekilde hizmet vermekte olup; 3. parti yazılım kesinlikle kullanılmamıştır.

Kurucularımızın Finansal Teknoloji ve Yatırım sektörlerindeki uzun soluklu tecrübelerinin de ışığında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. – Bitay