bitay teknoloji

Bitay Testi: Çöz 20 TL Kazan BİTTİ

Güncellenme Tarihi

Bitay Testi, anketi çöz 20 TL Kazan. Bu testi başarıyla tamamlayan herkes, 20 TL kazanabilecek. Dekontlar aşağıda. Etkinlik bitti!

HATA ALDIĞIN BÜTÜN ADIMLARIN DOĞRUSU, AKLINDAKİ BÜTÜN SORULARI VE PARANI NASIL ÇEKEBİLECEĞİNİ ANLATTIK. SADECE OKUMAN YETERLİ.

İster bitcoin (BTC) veya türevlerini satın alın, ister paranızı direkt IBAN’ınıza çekin.
Anket başarıyla tamamlamanız için bütün adımlarımıza harfiyen uyun, her bir adım ve açıklamaları dikkatlice okuyun.

Bitay Testi için Hazırsan başlayalım!

Öncelikle testimize geçmeden önce, https://www.bitay.com/20TLKazan‘a girip kayıt oluyoruz. Dikkat etmemiz gereken husus “BPTKAZAN20” kodunun referans ID’de yazıyor olması. Silerseniz 20 TL kazanamazsınız. (mail hatası alıyorsanız, mailin sonundaki boşluğu silin.)

0%

BptKazan20 kodunu kullanarak Hesap Oluşturdun mu?

Correct! Wrong!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının desteğiyle Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark çıkışlı, %100 yerli bir proje olan Bitay ile yaptığımız iş birliği kapsamında, kripto paralar ve blockchain teknolojisine adaptasyonu kolaylaştırmak için, Google veya Apple'a verilecek reklam paralarını doğrudan kullanıcılara veriyor, 2020 Cumhurbaşkanlığı Yatırım Planı'ndan da bildiğimiz üzre Merkez Bankası destekli yerli kripto paramız için farkındalık yaratıyor, teşvik sağlıyoruz. Bu kapsamda da 20 TL dağıtıyoruz.BPTKAZAN20 kodu ile hesap oluşturduysanız 20 TL'yi kazandınız demektir. Gelin, bununla nasıl işlem yapabileceğinize geçelim. İster bitcoin veya türevlerini satın alın, ister direk 20 TL'nizi IBAN adresinize çekin.O zaman Continue'ye tıklayıp, diğer adıma geçelim.

Bitcoin veya Kripto Para alabilmek için veya paranı çekebilmek için hesabını v3 doğrulama seviyesine çıkarman gerek! 1 dakika 30 saniyede aşağıdaki videoyu izleyerek yapabilirsin!

Correct! Wrong!

Hesap onayı devletimizin borsalara şart koştuğu, "Kullanıcını Tanı Politikası" dolayısıyla bir zorunluluk. Sadece Bitay için değil, Malatyaspor'a isim sponsoru olan BtcTürk'e bile kayıt olurken kimlik bilgilerinizi doğrulamanız gerekiyor. Öncelikle kimlik bilgilerinizi vermiyorsunuz, doğruluyorsunuz. İsim, soy isim veya TC kimlik numaranızdan birini eksik girerseniz, Bitay nüfus müdürlüğü verileriyle bilgilerinizi eşleştirdiği zaman hata alacaksınız. Deneyebilirsiniz. Yine adres onayı için, TC'nize tanımlı olan barkod kodunu videodaki gibi almazsanız hata alırsınız çünkü Bitay zaten devlet onaylı bir borsa ve bu verilere erişimi mevcut, bu yüzden KURUMA İBRAZ yapıyorsunuz. Aklınızdaki soru işaretlerini giderdiğimizi düşünüyoruz, dolayısıyla v3 doğrulama düzeyine eriştiğinize göre bir sonraki adım olan kripto para alımına veya para çekimine geçebiliriz!

Tebrikler, 20 TL Kazandınız! Gelin nasıl kripto para alacağınızı öğrenelim.

Correct! Wrong!

Rica ederiz! Şayet bütün adımları eksiksiz bir şekilde yaptığınızı düşünüyor ve 20 TL kazanamadıysanız bunun ana sebebi "BptKazan20" koduyla kayıt olmamanızdır. Özellikle buna dikkat edin diye uyarmıştık. Ancak BptKazan20'yi kullandığınız halde yatmadıysa, bir ihtimaldir ki hata borsada olabilir. Bitay ile bu konuda yürüttüğümüz iş birliğiyle, kimse mağdur olmasın diye bir talep oluşturmanız gerekmektedir. Binlerce arkadaşımızın bu adıma ihtiyacı olmadı ancak sizin olursa, Profiline tıkla> aşağı inip Bize Ulaşın'a tıkla> İletişim Formu'na tıklayıp, "BptKazan20 koduyla kayıt olup hesap onayı yaptım ancak 20 TL hesabıma yansıtılmadı, kontrol eder misiniz" mesajını yolla. İlgilenip hesabına en kısa sürede parayı yatıracaklardır.

Bitay testi çözmenize rağmen aklınızda HALA soru işaretleri varsa, bunu yine aşağıdan giderebilirsiniz: https://coinotag.com/bptkazan-20-ile-alakali-sikca-sorulan-sorular/

Para çekim dekontları coinotag.com/airdrop/bitay

bitay testi dekont
bitay dekont

https://www.bitay.com/20TLKazan

Bitay Hesap Onayı Yapamadım:

Sorunsuz bir şekilde hesap onayı yapmanız için bir video hazırladık.
1 dakikada hesap onayı yapabilirsiniz. Aşağıdaki gönderimize gidip, sağa kaydırarak videoyu izleyebilirsiniz: https://www.instagram.com/p/B4u4_qwAjep/

Bitay Testi ile 20 TL Kazandım ancak Varlıklarımda yok:

Profiline tıkla> aşağı inip Bize Ulaşın’a tıkla> İletişim Formu’na tıklayıp, Konuya BptKazan20 yazarak, “BptKazan20 koduyla kayıt olup hesap onayı yaptım ancak 20 TL hesabıma yansıtılmadı, kontrol eder misiniz mesajını yolla.
Direkt link: https://www.bitay.com/contact-us
İlgilenip hesabına en kısa sürede parayı yatıracaklardır.

Bitay Testi ile Kazandığım 20 TL ile Ne Yapabilirim

Kazandığın 20 TL ile, Bitcoin (BTC) TL paritesinden Bitcoin (BTC) satın al işlemi yapabilirsin. Bitcoin (BTC) Fiyatı, Bitcoin Dolar aralığına bağlı olarak Türk Kripto Para Borsası Bitay ‘a da yansır ancak daha kârlıdır. Youtube’de nasıl satın alacağınızı anlattık.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir; ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!