arama

Bitay Kredi Kartı ile Bitcoin ve Kripto Para Satın Alma Devri Başladı

bitay teknoloji

Bitay Kredi Kartı ile Bitcoin ve kripto para satın alma mümkün. Türk kripto para borsası olan Bitay Teknoloji, yaptığı iş birlikleriyle kredi kartı ile bitcoin ve kripto para alım fırsatı sunan Türkiye içerisindeki tek yerli borsa olma unvanına erişti. Bitay kredi kartı ile Bitcoin satın alma ve kripto para işlemleri için yazıyı okumaya devam edelim.

Bitay Teknoloji: Kredi Kartı Desteği!

Bitcoin gibi yüzlerce kripto para birimini nakit para transferleri ile yapabiliyorken yerli borsa olan Bitay Teknoloji anlaştığı 2 farklı firma aracılığıyla artık kredi kartı ile de yapılabileceğini duyurdu.

bitay teknoloji
Bitay Teknoloji Kripto Para Borsası

Bitay kredi kartı ile kripto para alımını destekliyor. Bitay Teknoloji, Bitcoin (BTC) dışında 32 farklı kripto para birimi için de borsasında yer açan; neredeyse her hafta yeni bir kripto para birimi (coin) listelemeye başlayan bir kripto para borsasıdır. Bitay Teknoloji, kullanıcılarına kredi kartı ile Bitay üzerinden alım yapmanın dışında; Türk Lirası ve USDT bazlı da Bitcoin ve kripto para alım imkanı sunuyor. Kredi kartı ile Bitcoin alma işlemi yurt dışında aktif olarak yapılsa da, Türkiye’de eşine rastlanır bir olay pek değil.

Bitay Kredi Kartı ile Hangi Kripto Paraları Satın Alabilirim?

Bitay Teknoloji CEO’su Niyazi Yılmaz, Bitay Kredi kartı ile alınabilinen kripto paraların; şu an için Bitcoin (BTC) başta olmak üzere Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Stellar (XLM) ve Tron (TRX) olduğunu belirtti. Kayıt olmak için tıkla.

Bitay Kredi Kartı ile Kripto Para Satın Alma

Bitay kredi kartı ile kripto para satın alma işlemini gerçekleştirmek için; borsanın hemen al seçeneğine tıklayarak açılan ekranda Simplex seçilmelidir.

bitay kredi kartı ile bitcoin ve kripto para satın alma
Bitay Kredi Kartı ile Bitcoin Satın Alma Ekranı

Bitay Teknoloji üzerinden satın alma işlemi, dolar bazlı gerçekleşmekte olup; minimum 50 dolarlık kredi kartı ile Bitcoin alma koşulu sağlanmaktadır. Kartınız Visa veya Mastercard desteklemelidir.

Simplex Nedir?

Simplex ile kredi kartınızı kullanarak aldığınız kripto para yaklaşık 10 ile 30 dakika aralığında hesabınıza ulaşır. Ödemenizi Visa ya da MasterCard kullanarak güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bitay Kredi Kartı ile Satın Alma Öncesinde Bilmeniz Gerekenler

Siparişinizi işleme koyarken oran +/-% 2,5’ten fazla değişirse, Simplex e-postasıyla işlemi yeniden onaylamanız istenir. Ödeme tamamlandıktan sonra, Simplex ödeme durumunuzu ve Bitay para yatırma geçmişinizi kontrol edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir; ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Devrim Çaçal
Devrim Çaçal Administrator
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.
Share via
Copy link
Powered by Social Snap