Bir Kurumsal Yatırımcıdan Daha Ethereum Satın Alımı!

Ethereum ETH 1
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birçok kurumsal yatırımcı kripto para sektörüne girmeye devam ediyor. Nasdaq’ta listelenen bir şirket daha kripto para satın aldığını açıkladı.

Microstrategy ve Tesla gibi büyük şirketler de kripto para sektöründe aktif rol oynuyor. Tesla, 2021’in ilk çeyrek bilançosunda Bitcoin’den elde ettiği kârın, 2020’de araba satışlarından elde ettiği kârdan daha fazla olduğunu açıklamıştı.

Mogo

Edinilen bilgiye göre, Nasdaq borsasında listelenen şirketlerden Mogo, yaklaşık 2.780 dolar maliyetten 146 Ether satın aldığını duyurdu.

Kanadalı bir fintech şirketi olan Mogo, geçtiğimiz ay müşterilerine, geri-ödeme programı aracılıyla Bitcoin kazanma şansı vermişti. Şirketin nakit rezervlerinin bir kısmını da ETH satın almak için kullandığı öğrenildi.

Mogo elinde, yaklaşık 1 milyon dolar değerinde 18 BTC tutuyor. Kanadalı şirket ayrıca, başka bir kripto varlık şirketinin yüzde 20 hissesini de elinde tutuyor.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!