“Bir BTC Çok Yakında Bir Lamborghini Alabilir”

lamborghini-newport-beach-accepting-crypto-2-1024x555
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kraken CEO’su Jesse Powell, Bloomberg’e neden Bitcoin’in uzun vadeli dolar fiyat tahminlerinin yanlış olduğuna inandığını açıkladı ve fiat para birimlerinin enflasyonist doğasını vurguladı.

Kraken CEO’su, yıl sonu fiyat tahminleriyle ilgili bir soruyu yanıtlayarak, şunu belirtti: “Bitcoin’in sonsuzluğa doğru ilerlediğini söyledim ve bunu anlamak biraz zor çünkü dolar cinsinden ölçüyorum.”

Bitcoin için alternatif değerleme yöntemleri sunan Powell, bir Bitcoin’in şu anda bir Tesla Model 3, yıl sonunda Bitcoin ile bir Lamborghini ve 2023’te Bugatti alabileceğini söyledi. Powell, şunları ekledi:

“Kripto topluluğunun Bitcoin’i bu tür varlıklarla ölçmesinin daha kolay olacağını düşünüyorum çünkü doların neye benzeyeceğini bilmiyorsunuz. Bir yıl içinde mevcut dolar miktarı 10 kat olabilir. Yani Bitcoin’i dolar cinsinden fiyatlandırmak gerçekten zor. ”

Bitcoin, 2019’un çoğunu ve 2020’nin ilk yarısını 2010 model ikinci el Honda Civic ile aynı fiyata harcadı. Bir Bitcoin’in değeri, BTC yıl sonunda rekor kırdığında yeni bir Civic satın alacak bir seviyeye geldi.

Ethereum hakkında bir soru sorulduğunda Powell, son aylarda patlayan ticarete konu olmayan tokenlere (NFT’ler) değindi: “NFT aktivitesindeki artış Ethereum kullanımını artırıyor.”

ETH 2.0 güncellemesinin ne zaman tamamlanacağına dair belirsizlik olsa da Powell, Ethereum stake sözleşmesinin dolaşımdaki Ether arzını azalttığına dikkat çekti.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 50,521.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 2,258.86dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!