Pazar, Nisan 18, 2021

Bir banka daha kripto paraları destekleyecek!

Ana akım endüstriler ve kuruluşlar arasında Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerinin yaygınlığı hız kesmeden artıyor. Son olarak İsviçre’den bir banka kripto ticaretini destekleyeceğini açıkladı.

1844 yılında İsviçre’de kurulan özel banka Bordier & Cie SCmA, 24 Şubat tarihli bir basın açıklamasında Sygnum’un B2B bankacılık platformu üzerinden kripto para birimi işlemlerini destekleyeceğini duyurdu.

Açıklamasında;

“Bu işbirliği, Bordier’in müşterilerinin dijital varlık ekonomisine tam bir güvenle yatırım yapmalarını ve daha sofistike ticaret stratejileri dahil olmak üzere daha geniş bir kontrollü dijital varlık ürünleri ve hizmetleri yelpazesi sunmasını ve önceden zor olan yatırımlara yatırım yapabilmelerini sağlayacaktır.

Basın açıklamasına göre Bordier & Cie SCmA, ilk aşamada Bitcoin, Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve Tezos (XTZ) işlemlerini destekleyecek. Banka, müşteriler yeni hizmete alıştıkça daha fazla kripto para eklemeyi planlıyor.

Kripto para birimlerinin piyasa değerinin sadece bir yılda 4 kat artarak 1 trilyon doları aştığına değinen Bordier & Cie SCmA, kripto para birimlerinin 2020’nin en iyi performans gösteren varlık sınıfı olduğunu söyledi. geleneksel varlıklarla, portföy açısından varlık sınıfının çeşitliliğini artırmak ve daha fazla getiri elde etmek için güçlü bir araç haline geldiğini söyledi.

Bordier & Cie SCmA Yönetici Ortağı Evrard Bordier şunları söyledi:

“Müşterilerimizden, dijital varlıklar gibi alternatif varlıkları çeşitlendirmek için gittikçe daha fazla talep aldık. Müşterilerimize tek elden ve entegre bir çözüm sunmak için Sygnum Bank ile işbirliği yaparken, aynı zamanda müşterilerimizin yatırım yapmasına olanak tanıyoruz.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyledolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.
  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺24.60
  THYAO.IS₺11.65
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.18
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺15.21