Pazartesi, Kasım 30, 2020

Bir analist, üç ay önce Bitcoin fiyatını tahmin etti!

Ağustos ayında Bitcoin fiyatının mevcut seviyelere ulaşacağını tahmin eden analist şaşırdı!

Bitcoin (BTC) fiyatının yıl sonuna kadar yeni bir rekor seviyeye ulaşacağı fikri mütevazı bir tahmin haline gelirken, Ağustos ayında bir analist kripto para fiyatının mevcut seviyelere ulaşacağını tahmin etti.

Yatırımcının Podcast Ağı Kurucu ortak Preston Pysh, BTC / USD çiftinin yüzde 90 artacağını ve paritenin 11.400 dolardan işlem göreceğini söyledi. tahmin etmişti.

Pysh: “2020’de ‘çılgın’ artışlar olabilir”

Pysh, şirketin Swan Signal web yayınının Ağustos ayında bir bölümünde şunları söyledi: “2020 Noel’ine kadar yeni rekor seviyeyi görebiliriz. Bu, şimdiye göre çılgınca bir yüzde 80-90 artış, çünkü son ayın sonuna çok fazla ay kalmadı. yıl ”dedi.

“Bu arada böyle bir sıçramayı görmek çarpıcı olur ve bence çok az insan buna hazır.

Öte yandan Pysh, altının Bitcoin’in büyüme hızına yetişemeyeceğini savundu. Nitekim, ABD başkanlık seçimlerinden sonra altın düşmeye başladı.

BTC / USD paritesi Salı gecesi 18.400 $ gördü ve 24 saat içinde yüzde 10 değer kazandı. Öte yandan, Bitcoin’in piyasa değeri tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Pysh, Ağustos’ta ne yaptı başka bir ifadede analist ise PlanB’nin hisse senedi akışı fiyat modelinin tahminlerini destekledi.

PlanB ayrıca sürekli söylediği gibi Bitcoin, bu yılın Mayıs ayında üçüncü yarılanma döngüsünün başlamasından bu yana tam olarak beklendiği gibi hareket ediyor.

Preston Pysh’ın hisse senedi akışı büyüme potansiyelini gösteren Bitcoin fiyat grafiği. Kaynak: Twitter

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 18,888.23dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺45.62
  THYAO.IS₺11.57
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺17.89
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.64