Binance’e Bir Şok da İspanyollardan!

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Binance için işler hiç iyiye gitmiyor. Binance Birleşik Krallık pazarını resmen kaybetti! Binance neden Birleşik Krallık’da istenmiyor? Bu sorular ve daha fazlasının cevabı yazımızda!

Santander, Birleşik Krallık Müşterileri için Binance Ödemelerini Engelledi. İspanyol devi banka, FCA’nın Binance hakkındaki uyarılarını dikkate aldığını söyledi.

Önce İngilizler, Sonra İspanyollar

Binance

İspanyol bankacılık devi Banco Santander, diğer birkaç İngiliz bankasının borsayı kara listeye almasının ardından, İngiltere müşterileri için kripto borsası Binance’e yapılan tüm ödemeleri engelledi.

Büyük Başlardan Sert Hamleler!

Binance

Haziran ayında NatWest, müşterilerinin Binance de dahil olmak üzere borsalara ne kadar para gönderebileceğine bir sınır koydu.

Pazartesi günü Barclays, müşterilerin Binance’e ödeme yapmasını engelledi.

Salı günü, Nationwide Building Society, kripto para birimi işlemlerine ilişkin politikalarını değerlendirdiğini duyurdu.

Binance İçin Emir Büyük Yerden!

Binance

Bu değişikliklerin her biri, Birleşik Krallık Mali Davranış Otoritesinin (Financial Conduct Authority)(FCA) Binance’in Birleşik Krallık’ta faaliyet göstermemesi gerektiğini açıklamasının ardından geldi.

Önlem Almaya Çalışıyorlar

Binance

Santander’in Birleşik Krallık kolu sözcüsü “Son aylarda Birleşik Krallık müşterilerinin kripto para dolandırıcılığının kurbanı olmalarında büyük bir artış gördük” dedi. “Müşterilerimizi güvende tutmak en büyük önceliğimiz, bu nedenle FCA’nın tüketicilere yönelik uyarısını takiben Binance’e ödeme yapılmasını engellemeye karar verdik.”

Bir Darbe’de Polonya’dan

Yine Perşembe günü, Polonya Mali Denetleme Kurumu (Polish Financial Supervision Authority) (PFSA), borsa PFSA tarafından düzenlenmediği için tüketicilerin Binance hizmetlerini kullanırken dikkatli olmaları gerektiği konusunda uyardı.

Sence Binance bundan sonra Birleşik Krallık pazarına tekrar dahil olabilecek mi? Sen ne düşünüyorsun fikrini bizimle yorumlar kısmında paylaşabilirsin. Ayrıca aşşağıda bulunan simgelerden HODL yaptığın coini destekleyebilirsin. Haydi durma harekete geç!

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook