arama

Binance’dan 1 Milyon Dolarlık Yarışma

Binance'dan 1 Milyon Dolarlık Yarışma

Binance’dan 1 Milyon Dolarlık Yarışma : Kripto para borsası Binance aslında vadeli işlem piyasaları da olmak üzere birçok alanda ciddi girişimler gerçekleştiriyor. Binance’in kısa süre önce piyasaya sürdüğü Binance Futures emin adımlarla büyümeye devam ederken Binance’ten 1 milyon dolarlık önemli bir yarışma duyurusu yapıldı.

Binance’dan 1 Milyon Dolarlık Yarışma Yapacağını Açıkladı

Binance’dan 1 Milyon Dolarlık Yarışma Yapacağını Açıkladı : Skew Analytics tarafından yayınlanan son verilerde de Binance Futures’ın hacim konusunda sektörün liderlerinden BitMEX’i geçtiği görülmüştü. Binance Futures’ın hacmi 2,48 milyar dolara ulaşırken BitMEX ise 2,45 milyar dolarda kaldı. Binance ise yakaladığı bu ivmeyi daha da arttırmak için önemli bir yarışma düzenleme kararı aldı.

Binance'dan 1 Milyon Dolarlık Yarışma
Binance’dan 1 Milyon Dolarlık Yarışma Temsili Görsel

Binance Yarışma Detayları:1.000.000 Milyon Değerinde Binance Coin BNB

Binance Yarışma Detayları : Yapılan duyuruda yarışmanın 1.000.000 milyon değerinde Binance Coin (BNB) ödülü içerdiği belirtildi. Yarışmaya takım olarak katılabilmek mümkün ve hedef alım satım turnuvasında en yüksek yatırım getirisine ulaşmak.

Yarışma 10 Nisan 2020 tarihinde başlayacak ve 25 Nisan 2020 tarihinde bitirilecek. Katılmak isteyen takımların 26 Mart tarihinden 10 Nisan tarihine kadar süresi bulunuyor. Yarışma süresi bitene kadar kazanç açısından top 10 içerisinde yer alan takım üyelerinin toplamı, takım geliri olarak hesaplanacak ve takım gelirinde birinci olan ekibe toplam Binance Coin BNB token havuzunun %30’u verilecek.

Binance'dan 1 Milyon Dolarlık Yarışma
Binance’dan 1 Milyon Dolarlık Yarışma Temsili Görsel

Binance Yarışma Detayları : Yarışma sonunda ikinci olan ekibe toplam BNB token havuzunun %20’si, üçüncü olan takıma token havuzunun %10’u ödül olarak verilecek. Yarışma sonunda dördüncülük ve onunculuk arasında kalan takımlara ise %40’lık BNB token havuzunun eşit bir şekilde paylaştırılacağı belirtildi.

Takım içerisinde ödüllerin dağıtılması da farklı bir yapıya sahip olacak. Ödül alan takımların lideri takımın toplam ödül miktarının %30’unu alacak.

Takımda en çok kazanan top 10 üye ise takıma verilen toplam ödülün %20’sinin eşit bir şekilde paylaştırılması sonucunda ödüllerine kavuşacak. Diğer bütün takım üyeleri ise takıma verilen toplam ödülün %50’sini eşit bir şekilde paylaşarak ödül alabilecek.

Binance Yarışma Detayları : Bunun yanı sıra herkesin takıma katılmasının önünü kesmek için Binance sadece 50.000 USDT veya üzerinde ticari hacme sahip kullanıcıların ödül alabileceğini belirtti.

Binance'dan 1 Milyon Dolarlık Yarışma
Binance’dan 1 Milyon Dolarlık Yarışma Tether Temsili Görsel

Binance’dan 1 Milyon Dolarlık Yarışma : Küçük Yatırımcı da Kazanacak

Binance küçük yatırımcıyı da unutmadığını günlük ödüller ile gösterdi. Günlük yatırım getirisi yarışmaları da asıl yarışma sürerken gerçekleştirilecek ve minimum 10 USDT’lik varlığa sahip olanlar bu yarışmaya katılabilecek.

Vadeli işlemler üzerinden günlük minimum 10 USDT ile alım satım yapan kullanıcılardan en fazla yatırım getirisine ulaşan günlük 2.000 USD, ikinci olan 1.000 USD, üçüncü olan ise 500 USD değerinde BNB kazanacak. Dördüncüden onuncuya kadar olan kişiler ise 1.500 USD değerindeki BNB ödülünü eşit bir şekilde paylaşacaklar.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Görkem I.
Görkem I. Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.
follow me
Share via
Copy link
Powered by Social Snap