Binance Coin, Polkadot, Decred Fiyat Analizi: 14 Eylül

coin yorum

BTC, fiyattaki herhangi bir ani yükselişten yararlanmak için borsalara girerken Bitcoin 10.550 $ ‘dan 10.350 $’ a düştü. Binance Coin, ekosistemindeki gelişmelerden kaynaklanan bazı yükselişlerin yanı sıra kripto paranın önceki direnç seviyelerini aşmak için yükseldiğini kaydetti. Grafiklerin ilerleyen kısımlarında, Polkadot da yükseliş sinyalleri sergiledi. Aksine, Decred muhtemelen bir başka fiyat düşüşü kaydetti.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, Polkadot, Decred Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

Binance Coin, 24 dolarlık bölge etrafındaki direncinin ötesine geçti ve basın zamanında 29,89 dolar değerinde idi. Ayrıca, yukarıda belirtilen artış sırasındaki ticaret hacmi ortalamanın üzerinde oldu ve yukarı doğru hareketin gücünü doğruladı.

BNB, 32 dolarlık direnç seviyesini karşılıyor, bir sapma görülebilir ve BNB daha düşük seviyeyi düzeltmeye zorlanabilir.

Stokastik RSI grafiklerde aşağıya doğru ilerliyordu, bu da BNB’nin 29 $ ‘lık desteğe yaklaşırken başka bir alıcı dalgası görebileceğini gösteriyor. Stokastik RSI aşırı alım bölgesine tekrar tırmanırsa, BNB bir kez daha yükselebilir ve direnci 31.9 $ ‘da test edebilir.

Binance Launchpool, BNB’nin hisselerinin% 60’a varan APR ile yeni tokenlar kazanmasına izin verdikten sonra BNB’nin daha da yükselmesi muhtemeldir.

Polkadot [DOT]

Binance Coin, Polkadot, Decred Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOT / USD

Polkadot, 4,4 milyar dolarlık piyasa değeri ile CoinMarketCap’in listelerinde beşinci sırada yer aldı.

Chaikin Para Akışı, alıcıların piyasayı kontrol altında tuttuğunu göstererek, piyasaya güçlü sermaye girişlerinin altını çizdi. Bu, son birkaç gündür ivme kazanmadığı için varlık için yükseliş eğilimi gösterdi.

Bollinger Bantlarının son birkaç gün içinde fiyat civarında yakınsadığı gözlendi. Bununla birlikte, DOT üst Bollinger Bandı’na doğru ilerledikçe ve bantların ağzı genişledikçe, bu durum değişiyordu.

Basın zamanında, DOT 5.53 $ ‘lık direnç altında işlem görüyordu ve direncini kırması muhtemel görünüyordu. DOT reddedilirse, 4.8 dolarlık bölgede destek bulabilir. Bir başka direnç seviyesi 6.4 $ ‘dır.

Decred [DCR]

Binance Coin, Polkadot, Decred Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de DCR / USD

Decred, destek olarak 13.7 $ seviyesini yeniden test ederken yukarı yönde herhangi bir ivme kaybetmedi. Müthiş Osilatör geçtiğimiz birkaç gün içinde bir miktar yükseliş eğilimi göstermiş olsa da, AO düşüş bölgesine geçerken boğalar baskı zamanında güç kaybetmiş görünüyordu.

DCR için bir sonraki destek seviyesi 12,2 dolarlık bölgede yatıyor.

Parabolik SAR da bir satış sinyali verdi. DCR kuzeye 14,5 $ ‘ı geçerse bu geçersiz sayılır.

 

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.