Pazar, Ocak 24, 2021

Binance, PSG ve JUV tokenlerini listeleyecek

Kripto döviz borsası Binance, Blockchain şirketi Chiliz ile yeni bir stratejik ortaklık duyurdu.

Açıklamaya göre, Ortaklığın ilk kilometre taşı, Binance Launchpool platformunda hayran Tokenlerinin serbest bırakılması olacak. Binance kullanıcıları, 15 Aralık TSİ 08.00 ile 14 Ocak TSİ 08.00 arasında BNB, BUSD veya CHZ Stake ederek PSG ve JUV Token ödülleri kazanabilecekler.

Binance, 21 Aralık’ta İnovasyon alanında PSG ve JUV’yi listelemeye başlayacak. Bu Tokenlerin her ikisi de BTC, USDT ve BUSD’ye karşı işlem görebilir.

Binance CEO’su Changpeng Zhao,

“Chiliz, Dünyanın her yerinden ana akım kitleye kripto getirme konusunda büyük bir potansiyel gösteren hayran Tokenleri aracılığıyla kripto dünyasının bir parçası haline geldi. Chiliz’in Binance ekosistemine katılımından çok memnunuz ve milyarlarca insanımız arasında hem taraftar katılımını hem de kripto para benimsemesini güçlendirmeyi dört gözle bekliyoruz. dedi.

Chiliz’in kurucusu ve CEO’su Alexandre Dreyfus, Binance’in ilk günden beri Chiliz’in güçlü bir destekçisi olduğunu belirterek, Yeni ortaklığın yeni güç ve güvenilirlik sağladığını söyledi.

Chiliz Yaptığı açıklamada;

Önümüzdeki birkaç yıl içinde spor ve eğlence dünyasından daha fazla iş ortağı kazanmayı hedefliyor. Önümüzdeki haftalarda piyasaya çıkacak yeni özellikler, oyunlaştırma, liderlik tabloları ve NFT tabanlı etkinliklerle Socios.com, Bu alandaki lider girişimdir. “İfadelerini kullandı.

PSG ve JUV Tokenlerinin Binance’de listelenmesi, bir bakıma Galatasaray’ın Token GAL’nin Binance’de listelenmesinin yolunu açtı. GAL jetonu kısa süre önce Paribu’da listelenmişti ve birkaç gün önce platformda Türk Lirası ile takas edilebiliyordu.

Haberlerin ardından JUV Tokeni yüzde 30’un üzerinde artarken, PSG Tokeni yüzde 20 arttı.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39