Binance Coin, VeChain, IOTA Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

coin-yorum-26
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin sert düştükten sonra  altcoin pazarı, kral madeni parası ile birlikte hareket etti ve kırmızı bölgeye düştü. Bununla birlikte, BNB 41,7 $ ‘a doğru potansiyel bir geri çekilme sinyali verirken, IOTA ve VET’in düşüşü mevcut destek seviyelerinde durduruldu.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: BNB / USD, TradingView

Binance Coin’in daha geniş pazarla birlikte düşüşü, fiyat bu seviyeye yakın işlem gördüğü için 38.72 dolarlık destek tarafından hafifletildi. Yazım sırasında BNB, son 24 saatte %11’in üzerinde düşüşle 38.80 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, günlük kaybı ilk 10 arasında en azdı coinleri Piyasa değerine göre ve göstergeler, önümüzdeki birkaç ticaret seansında kartlarda yükseliş eğilimi olabileceğini gösterdi.

Stokastik RSI aşırı satım bölgesinde işlem gördü ve fiyatın bir u dönüşü alıp üst bölgelere yönelebileceğini ima etti. Böyle bir durumda boğalar, 41,7 $ ‘lık ani direncin üzerinde bir hareketi hedeflemek isteyecektir.

Dengeli Satış Hacmi de yüksek bölgede kaldı ve piyasada sağlıklı bir alıcı sayısına işaret etti.

VeChain [VET]

Kaynak: VET / USD, TradingView

Kripto para birimi son 24 saatte %18’in üzerinde düştüğü için, satış baskısı VeChain’i 0,021 $ ‘lık desteğe doğru sürükledi. Mevcut destek seviyesi, 0.018 $ ‘lık bir sonraki desteğe doğru düşüşü engellemeyi başarırsa, fiyatların ilerlemesi için çok önemli olabilir.

Göreceli Güç Endeksi bir artış kaydetti ve tarafsız bölgeye doğru hareket etmeyi planlıyordu. Bu ileriye dönük bir yol sağlamada sonuçsuz kalsa da, fiyatların mevcut desteğinin altına düşmeyebileceğini belirtti.

Müthiş Osilatör, kırmızı çubukların uzunluğu denge işaretinin altında arttıkça düşüş momentumunun yükseldiğini gösterdi. Uzatılmış bir ayı koşusu, fiyatların 0,018 dolara düştüğünü görebilir.

IOTA

Kaynak: IOTA / USD, TradingView

BNB ve VET gibi, IOTA da kripto para birimi düne göre %17’nin üzerinde düştüğü için baskı sırasında kırmızı parladı. Piyasanın ayıları, fiyatları 0,378 $ ‘ın altına çekmeyi başardı ve bir sonraki savunmayı 0,342 $’ a hedefledi.

Parabolik SAR’ın noktalı çizgileri şamdanların üzerindeydi ve bu da fiyatların düşüş eğilimini teyit ediyordu.

Öte yandan, Chaikin Para Akışı Sıfır işaretinin hemen üzerinde yer aldı ve sermaye girişlerinin fiyatların mevcut desteğinin altına düşmesini önleyebileceğini belirtti.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 33,967.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!