Pazartesi, Nisan 19, 2021

Binance Coin kısa vadeli Fiyat Analizi: 18 Eylül

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki fiyat tahmini, yazarın görüşü olduğundan yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Tıpkı Bitcoin gibi, Binance Coin de geçtiğimiz hafta toparlanma eğrisinin tepesinde yer aldı. Önemli bir düşüş yaşamadan Binance Coin 26 $ ‘dan destekten geri çekildi ancak 29 $’ ın üzerinde bir pozisyon elde edemedi. Grafikte oldukça belirgin olan yatay hareket ile Binance Coin, geçtiğimiz gün 724 milyon dolarlık işlem hacmi ile 4.04 milyar piyasa değeri kaydetti.

Binance Coin 1 saatlik grafik

Kaynak: Ticaret Görünümünde BNB / USD

Binance Coin, 14 Eylül’de 32 dolarla en yüksek seviyeyi yakaladıktan sonra 30 dolar aralığının altında değer kaybetti ve önümüzdeki 24 saat içinde 26 dolara düştü. Büyük bir geri dönüş beklenmese de, varlık geçen hafta 29 $ ‘da direnci yeniden test etmek için harekete geçti, ancak 26 $’ a kadar başka bir düzeltme gözlemlendi.

Varlık şu anda 29 $ ‘a yakın ancak aşağıya doğru başka bir hareket geçiriyor. Bu tür volatilite şu anda kesin bir eğilimi tespit etmeyi imkansız hale getiriyor, ancak daha geniş anlatı muhtemelen onu düşüş grafiğine doğru itiyor. Hacmin değerlemenin daha yüksek bir ucunda kısalması ve RSI’nın aşırı alım pozisyonuna yakın olmasıyla, 29 $ ‘lık direncin şu an için kalması muhtemel.

Binance Coin 30 dakikalık grafik

Kaynak: Ticaret Görünümünde BNB / USD

Risksiz bir senaryo altında tüccar için, 28.03 $ ‘da bir giriş pozisyonunda tutularak bir kısa pozisyon mümkündür. Bir girişi 28 $ ‘da tutmak, 50 Hareketli Ortalamadan destek aldıktan sonra mutlaka gerçekleşebilecek bir iyileşme için kapıları açık tutmak anlamına geliyordu. Bununla birlikte, 30 $ ‘lık bir stop loss, satış tarafı baskısı nedeniyle önümüzdeki birkaç gün içinde ihlal edilmesi olası olmadığından yeterince güvenli olacaktır.

2.36x Risk / Ödül Oranını yuvarlayarak, Fibonacci Retracement çizgileri tarafından belirtilen destek doğrultusunda kar alma pozisyonu 25.70 $ ‘a yerleştirilebilir. Müthiş Oscillator, şu anda en ufak bir avantaja sahip olan ayılarla birlikte, ivmenin henüz grafiklerde toplanmadığını öne sürdü.

 

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Ergovan
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺24.60
  THYAO.IS₺11.65
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.18
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺15.21