Binance Coin Fiyat Analizi: 11 Nisan

Binance
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Coin piyasası yeni zirvelere doğru ilerliyor ve piyasa bir kez daha ani bir yükseliş görürken BNB, yılın başından bu yana sadece 39$’dan 508$’a %1000’den fazla büyüdü.

Yazı yazılırken, BNB tüm zamanların en yüksek seviyesinden geri çekilmişti ve 4,96 milyar dolarlık piyasa değeriyle 472 dolardan işlem görüyordu ve bu da onu piyasadaki en büyük üçüncü kripto para birimi haline getiriyordu.

Binance Coin 1 Saatlik Grafik

Yukarıdaki BNB grafiği, madalyonun grafiklerde kademeli olarak yükseldiğini gösteriyor. Dijital varlık son birkaç gün içinde sınırlı bir aralıkta hareket etse de, duyarlılık büyük ölçüde yükselişe geçti.

BNB pazarındaki mevcut fiyat aralığının 460 dolar ve 486 dolar olduğu kaydedildi. Fiyat bu aralıkta kaldığı için, fiyatın direnci yeniden test etme ve fiyat ölçeğinde daha yükseğe gönderme şansı vardı.

MUHAKEME
Piyasadaki güçlü hareketin ardından BNB’nin fiyatı sabit kaldı. Bu, Bollinger Bantlarının yakınsamasıyla gösterilen piyasadaki sınırlı dalgalanma ile vurgulandı. Oysa sinyal hattı hala ayılar ve boğalar arasında karar veriyordu. 50 hareketli ortalama ise mum çubuklarına destek veriyordu.

Bu arada, Göreceli Güç Endeksi (RSI), dijital varlığın alış ve satış baskılarının eşit olduğu bir denge aşamasında olduğuna dikkat çekiyor. Ancak MACD göstergesi, MACD çizgisinin sinyal çizgisinin altından geçmesiyle piyasanın zaten düşüş eğilimi gösterdiğini gösteriyor. Bununla birlikte, satış baskısı azalıyordu ve MACD çizgisi, trendi başka bir geçişle tersine çevirebilir.

ÖNEMLİ SEVİYELER
Giriş Seviyesi:
477,95$
Kar Al: 486,27$
Durdurma Seviyesi: 468,78 ABD doları
Ödül Alma Riski: 1.02

SONUÇ
Mevcut BNB pazarı, ATH’sine yakın ve burada direnci test etmek için fiyatı gönderecek bir alım baskısı olabilir. Ancak göstergeler, BNB’nin kısa vadede ayıları savuşturması gerekebileceğini gösteriyor.

Binance Coin (BNB) fiyatı an itibariyle$ 605.57dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!